Перед смертю батько поставив El Кравчуку ультиматум: довелося першим прориватися у звільнену Бородянку

Руслан Семенов

Співак, чия кар'єра почалась в 1990-х, з жахом згадує квітень 2022-го, коли йому довелось виконувати останню волю рідної людини

Співак EL Кравчук став гостем премʼєрного випуску нового проєкту "Муз_Тренд" на телеканалі "Дім". В розмові з ведучим Славою Дьоміним Андрій Остапенко-Кравчук зізнався, зокрема хто йому допоміг з похороном батька, який помер в перші місяці повномасштабної війни. Також 47-річний артист розповів, що зараз живе з мамою.

"Коли почалась війна, це було у квітні 2022 року, на жаль, від усього цього шоку, що війна спровокувала, він помер. Це дуже для мене складний етап життя. Серце розривається".

Перед смертю батько попросив зіркового сина поховати його біля Бородянки, Київської області, на сімейному кладовищі. EL Кравчук зауважив, що це навіть було не прохання, а ультиматум. Втім, тоді ця місцевість сильно тоді постраждала від росіян. В цьому складному питанні допомогли друзі.

"Окупанти вже виходили в той час. Я зателефонував Сергію Перману (генеральний директор столичного Палацу Україна. - Ред.), тому що я знаю - він дружить з владою, знає людей. І він допоміг. Дав телефон Олексія Кулеби (заступник керівника Офісу президента України. - Ред.), який цивільною і військовою адміністрацією займався. І один з перших у мікроавтобусів, який поїхав до Бородянки, був я і мама".

За словами співака, вони добирались зі столиці на кладовище вісім годин, і ховали батька вдвох. Андрій наголошує - це було дуже складно. Родина нікого не могла запросити.

Де EL Кравчук пропадав дев’ять років

Тривалий час, а саме з 2005 року, співак майже не давав концертів в Україні. За словами EL Кравчук тоді нашою країною гастролювало багато російських артистів. Тому на деякий час Андрій обрав інший творчий шлях.

"Виступав для українців в Німеччині. В Берліні багато роботи, українців. Я зміг трошечки зберегти EL Кравчук. Але ж українці живуть по всьому світу. І ці дев’ять років я витратив на те, що знайомився з українцями, співав в діаспорах. І в Англії, Німеччині, Новій Зеландії, Австралії. І ось десь у 2012 році стало трохи краще, став повертатися з Німеччини до Києва частіше, коли Євро-2012 (чемпіонат Європи з футболу. - Ред.). Повернувся 2013-го, коли ми знімали програму "Як дві краплі", де грали різноманітних виконавців. І для себе я вирішив - повернувся і буду займатися шоу-бізнесом".

Вихід фінального випуску "Як дві краплі" співпала з Революцією Гідності в лютому 2014-го. Тоді, запевняє Кравчук, все в житті змінилось і він відчув - має виступати в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

No ad for you