Олексія Суханова обурила реакція США на смерть Навального: Він звичайний ідол, в якого увірувала язична росія

Руслан Семенов

За океаном обговорюють можливість визнати рф країною, яка спонсорує тероризм

Смерть російського опозиціонера Олексія Навального у в’язниці за Полярним кругом активно обговорювали політики в багатьох країнах. Його згадав навіть президент США Джо Байден. А сенатори почали обговорювати визнання рф державою - спонсором тероризму. Це привернуло увагу телеведучого Олексія Суханова.

У своїх соцмережах він висловив нерозуміння того, що лише смерть, або ж вбивство Кремлем Навального, стала каталізатором подібних розмов в Сенаті США. Щодо опозиціонера, то Суханов назвав його звичайним ідолом, в якого увірувала "язична росія". Смерть Навального не стала для телеведучого чимось несподіваним.

На думку Суханова, світова політика і політики девальвують саму систему цінностей, бо вони змішали поняття що таке добре і що таке погане, бо другому надають властивості першого і навпаки.

"Триває руйнація цього фундаменту людства, гарантій, які мають панувати в цивілізації. Це має величезний вплив на систему світу, моделі "Людина - Держава". І супутники цього жахливого процесу - новини з Польщі чи Словаччини, нескінченне занепокоєння, заяви ООН про неможливість визнати вбивства українців геноцидом, світова торгівля з Москвою, яку обклали "пакетами санкцій", тощо. Цеглинки того нового світу, в який нас усіх затягують".

Олексій зауважив, він розуміє - у світовій політиці свої правила. Бо це, на думку Суханова, гра закомплексованих осіб, яким до українців жодного діла.

"Впевнений тільки в одному - вистояти можна лише не вимикаючи мозок, тренуючи критичне мислення, аби одного ранку остаточно не прокинутися у творі вельмишановного Орвелла. Слава Україні! Слава нашим Героям! Слава мозку, який вміє думати, аби Україна і світ вижили в темряві світового політичного шабашу", - підсумував Суханов.

Яку книгу мав на увазі Суханов

Телеведучий згадав роман-антиутопію"1984" англійського письменника Джорджа Орвелла, написаний 1948 року й опублікований 1949-го. Твір розповідає історію Вінстона Сміта і його деградації під впливомтоталітарної держави, у якій він живе. Є найвідомішою і найцитованішою антиутопією у літературі і стоїть в одному ряду з "Прекрасним новим світом" Олдоса Гакслі і "451° за Фаренгейтом" Рея Бредбері.

"1984" та автор стали специфічними термінами при обговоренні питання приватності і державної безпеки. Так, термін "орвелліанство" описує дії або організації, що нагадують про тоталітарне суспільство, змальоване у романі, а фраза "Старший Брат пильнує за тобою!" почала позначати будь-який акт спостереження, який сприймається як насильницький.

Були часи, коли роман "1984" сприймався настільки революційно і здавався настільки політично небезпечним, що був заборонений деякими бібліотеками США, не кажучи вже про держави із тоталітарними режимами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

No ad for you