RU
Головна
Світ
10:59, 7 Травня
Информатор UA

Интро

Громадяни Японії проти проведення Олімпійських ігор в країні в умовах пандемії. Вони створили онлайн-петицію із закликом скасувати захід, яка за останні кілька днів зібрала майже 200 тисяч необхідних підписів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters . До початку літніх Олімпійських ігор залишилося менше трьох місяців. Але все ще залишаються питання про те, як Токіо може провести глобальний захід і убезпечити волонтерів, спортсменів, офіційних осіб і населення Японії від COVID-19. За два дні з моменту запуску онлайн-кампанія під назвою Зупинити Олімпійські ігри в Токіо зібрала понад 187 тисяч підписів, наблизившись до своєї мети у 200 тисяч. Результати опитувань громадян Японії показали, що більшість населення виступає проти Ігор, які повинні відкритися 23 липня. Ми наполегливо закликаємо до запобігання поширенню коронавірусу і захисту життів і засобів до існування, використовуючи доступні ресурси, щоб зупинити Олімпіаду, - написав на своєму веб-сайті Кенджи Уцуномія, організатор онлайн-петицій. Нагадаємо, в минулому році літні Олімпійські ігри в Токіо через пандемію коронавірусу перенесли на 2021 рік .

Населення Японії проти Олімпійських ігор: громадяни підписують відповідну петицію

Читать на русском
Населення Японії проти Олімпійських ігор: громадяни підписують відповідну петицію

Проведення Олімпійських ігор опинилося під загрозою.

Громадяни Японії проти проведення Олімпійських ігор в країні в умовах пандемії. Вони створили онлайн-петицію із закликом скасувати захід, яка за останні кілька днів зібрала майже 200 тисяч необхідних підписів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters .

До початку літніх Олімпійських ігор залишилося менше трьох місяців. Але все ще залишаються питання про те, як Токіо може провести глобальний захід і убезпечити волонтерів, спортсменів, офіційних осіб і населення Японії від COVID-19.

За два дні з моменту запуску онлайн-кампанія під назвою «Зупинити Олімпійські ігри в Токіо» зібрала понад 187 тисяч підписів, наблизившись до своєї мети у 200 тисяч. Результати опитувань громадян Японії показали, що більшість населення виступає проти Ігор, які повинні відкритися 23 липня.

«Ми наполегливо закликаємо до запобігання поширенню коронавірусу і захисту життів і засобів до існування, використовуючи доступні ресурси, щоб зупинити Олімпіаду», - написав на своєму веб-сайті Кенджи Уцуномія, організатор онлайн-петицій.

Нагадаємо, в минулому році літні Олімпійські ігри в Токіо через пандемію коронавірусу перенесли на 2021 рік .

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.