RU
Головна
Світ
15:31, 21 Липня
Информатор UA

Интро

Британське місто Ліверпуль виключили зі списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Рішення прийнято у зв'язку з проєктом будівництва Liverpool Waters Як передає Інформатор, відповідне рішення прийнято на 44-й сесії Комітету всесвітньої спадщини в Центрі культури і мистецтва в китайському Фучжоу. Такий крок пояснили "незворотною втратою атрибутів, що передають видатну універсальну цінність об'єкта". Проєкт забудови міста спричинить значну зміну центру Ліверпуля, впевнені в ЮНЕСКО. Ця ініціатива передбачає будівництво ряду висотних будівель. У ЮНЕСКО попереджали про загрозу, яку несуть плани забудови Ліверпуля, ще у 2012 році. Це стосувалося також історичних доків, розташованих на північ від центру міста. Ліверпуль був об'єктом Всесвітньої спадщини з 2004 року. Численні торгові, адміністративні та громадські будівлі, включаючи концертний зал Сент-Джордж-Холл належали до об'єктів всесвітньої спадщини. Місто стало третім в історії об'єктом, який виключили зі списку Всесвітньої спадщини. У 2007 році цього статусу позбавили заповідник антилоп-ориксів в Омані, а у 2009 році долину річки Ельба в Дрездені. Також Інформатор писав, що Україна хоче внести Чорнобильську зону до перелікусвітової спадщини ЮНЕСКО. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ліверпуль виключили зі списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Читать на русском
Ліверпуль виключили зі списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Рішення прийнято у зв'язку з проєктом будівництва Liverpool Waters

Британське місто Ліверпуль виключили зі списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Рішення прийнято у зв'язку з проєктом будівництва Liverpool Waters

Як передає Інформатор, відповідне рішення прийнято на 44-й сесії Комітету всесвітньої спадщини в Центрі культури і мистецтва в китайському Фучжоу.

Такий крок пояснили "незворотною втратою атрибутів, що передають видатну універсальну цінність об'єкта".

Проєкт забудови міста спричинить значну зміну центру Ліверпуля, впевнені в ЮНЕСКО. Ця ініціатива передбачає будівництво ряду висотних будівель.

У ЮНЕСКО попереджали про загрозу, яку несуть плани забудови Ліверпуля, ще у 2012 році. Це стосувалося також історичних доків, розташованих на північ від центру міста.

Ліверпуль був об'єктом Всесвітньої спадщини з 2004 року. Численні торгові, адміністративні та громадські будівлі, включаючи концертний зал Сент-Джордж-Холл належали до об'єктів всесвітньої спадщини.

Місто стало третім в історії об'єктом, який виключили зі списку Всесвітньої спадщини. У 2007 році цього статусу позбавили заповідник антилоп-ориксів в Омані, а у 2009 році — долину річки Ельба в Дрездені.

Також Інформатор писав, що Україна хоче внести Чорнобильську зону до переліку світової спадщини ЮНЕСКО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.