"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Карантин в Україна 2020: як будуть працювати дитячі табори
В Україні з 1 серпня дозволили роботу дитячих оздоровчих таборів, але тільки на територіях «зеленої» та «жовтої» зон карантину. При цьому дитячі табори працюватимуть за певними правилами та з обмеженнями.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, передає Інформатор.
Перевозити дітей до табору дозволяється або на власному транспорті, або організованими групами. Обов'язково необхідно перевіряти температуру працівників, дітей та супроводжуючих. Водій та супроводжуючі особи повинні бути у масках.
При перевезенні дітей до установи залізничним транспортом забороняється наявність у вагоні сторонніх осіб.
Приймати до табору рекомендують дітей, які мешкають у межах регіону, в якому знаходиться установа. Діти обов'язково повинні мати медичну довідку форми 079. Батьки на територію табору не допускаються.
Перед прийомом дітей до закладу, а також три рази на день під час перебування, дітям необхідно здійснювати вимірювання температури тіла. Діти з підвищеною температурою до закладу не допускаються.
При підвищенні температури дитину потрібно негайно ізолювати або госпіталізувати. Транспортування дитини до місця ізоляції відбувається коштом власника закладу.
Рекомендується обмежити кількість дітей у загонах до 15, а розміщення у кімнатах має відбуватися з розрахунку 1 дитина на 5 квадратних метрів із забезпеченням дистанції у півтора метра.
На території табору забороняється використання тканинних рушників та м'яких іграшок. Також заборонено проводення масових заходів у приміщенні, та за участю запрошених осіб. Необхідно обмежити заняття та ігри з додатковим інвентарем, зокрема тим, що передбачає фізичний контакт між дітьми.
Крім того, МОЗ рекомендує створити адаптивний графік харчування дітей в установі. Робота співробітників закладу організовується вахтовим методом в межах однієї зміни, а перебування на території, та вхід дозволяється тільки у масках.
Нагадаємо, в Україніз 1 серпня запрацювали дитячі табори, але тільки у тих регіонах, які знаходяться в «зеленій» та «жовтій» зонах.