Політика

До Білорусі прибула російська військова делегація на чолі з Шойгу

Читати російською
Країни будуть обговорювати питання двостороннього військового співробітництва

У середу, 16 вересня, в Мінську на переговори прилетіла військова делегація на чолі з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства оборони Білорусі .

За офіційною інформацією, країни обговорюватимуть питання двостороннього військового співробітництва Білорусі та Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що близько 300 російських військових та 70 одиниць бойової та спеціальної техніки відправляться до Білорусі.Вони повинні взяти участь у військових навчаннях «Слов'янське братерство-2020», як пояснили в Міністерстві оборони Росії.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко неодноразово заявляв, що Росія надасть йому військову допомогу в разі подальшого загострення ситуації в Білорусі.

Також Інформатор писав, що президент Росії Володимир Путін на зустрічі з Лукашенком в Сочі заявив, що його країна виділить Білорусі державний кредит на 1,5 мільярди доларів.Міністри фінансів обох країн вже «ведуть з цього приводу роботу».

Відзначимо, в Білорусі розпочалися масові акції протесту після виборів глави держави 9 серпня, на яких Лукашенко нібито отримав більше 80% підтримки виборців. Частина білоруського суспільства була не згодна з таким результатом голосування. Протести тривають донині, супроводжуються масовими затриманнями і насильством з боку силовиків.