Суспiльство

День Гідності та Свободи: Зеленський привітав українців

Читати російською
Він традиційно записав відеозвернення

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. З 2014 року в цей день українці шанують учасників двох найважливіших революцій - Помаранчевої революції 2004 та Революції Гідності 2013 року.

Президент України Володимир Зеленський привітав українців і, традиційно, записав відеозвернення. Інформатор розповідає про ключові моменти з привітання президента.

На початку ролику Зеленський зазначив, що можна довго сперечатися - чи виправдали надії зміни і реформи, які відбулися після революцій. Однак, за його словами, є досягнення, які "неможливо заперечувати".

"Це - нова свідомість. І громадян, і влади. Кожен громадянин знає: фраза «Від мене нічого не залежить» - це міф. Разом ми можемо все. А у кожної влади в Україні буде мінімум три символи, три нагадування про те, що ніколи не можна йти проти волі свого народу. Тому що ми не будемо мовчати, нас неможливо залякати або зламати. Українці готові боротися за правду та справедливість - навіть ціною власного життя", - сказав він.

Згадав президент, звичайно, і старих політиків:

"Для людей революція - це шлях до бажаних змін. Для політиків - шлях до бажаних крісел. Тому разом з вами, не слухаючи старих політиків, ми щодня повинні продовжувати нелегку побудову дійсно нової України. Вільної та гідної ... Де гідність, свобода, рівність, порядність і чесність будуть не тимчасовими конструкціями, а непорушними цінностями. Для всіх нас. Для кожного з нас. Для всього нашого суспільства. Як спогад про кожного, хто загинув заради України. Як вогонь, що висвітлює загальний шлях до майбутнього".