Запорізька та Хмельницька області - в "червоній" зоні: чи зміниться рух поїздів

Читати російською
У Львівській та Запорізькій областях приміські поїзди наразі курсують без змін

«Укрзалізниця» розробить формат обмежень в Запорізькій і Хмельницькій областях. Вони з 9 квітня віднесені до «червоної зони» карантинних обмежень.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр УЗ .

"Протягом тижня УЗ разом з Міністерством інфраструктури та Міністерством охорони здоров'я надасть пропозиції щодо організації перевезень в цих регіонах. Поки поїзди далекого прямування курсуватимуть без змін,а продаж квитків і висадка / посадка пасажирів не буде обмежуватися", - заявили в УЗ.

За рішенням комісії з питань ТЕБ та НС в Хмельницькій області з 8 квітня тимчасово скасовують курсування приміських поїздів на території області. Приміські поїзди, які проходять через регіон, посадку / висадку пасажирів на території області не будуть здійснювати. У Запорізькій області приміські поїзди наразі курсують без змін.

Нагадаємо, до «червоної» зони потрапили ще дві області України,Хмельницька і Запорізька. Крім того, прем'єр-міністр Денис Шмигаль переконаний, що тотальний локдаун в Україні запроваджувати не потрібно.На його думку, хороший результат дає адаптивний карантин.

Також Інформатор повідомляв, що в Херсонській області посилили карантин,а в Запоріжжі протест проти карантину закінчився відкриттям кримінальної справи.