RU
Головна
Україна
Політика
15:40, 8 Квітня

В РНБО назвали причину стягування російських військ до українських кордонів

В РНБО назвали причину стягування російських військ до українських кордонів

Це потрібно, щоб відвернути увагу росіян від внутрішніх проблем

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов вважає, що стягування російських військ до кордону з Україною потрібно для того, щоб "згуртувати росіян проти іноземного ворога".

Таку думку він висловив агентству Reuters,передає Інформатор .

"МЗС України вважає, що Росія збирає війська і військову техніку на кордоні, щоб спробувати згуртувати росіян проти іноземного ворога і відволіктися від внутрішніх проблем", - цитує слова Данилова агентство.

У той же час секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев сказав, що Росія може вжити "конкретних заходів" в залежності від того, як буде розвиватися ситуація.

"В нас немає таких планів (вторгнення на територію України, - ред.), немає. Проте ми уважно стежимо за ситуацією. Конкретні заходи будуть вжиті в залежності від того, як вона розвивається", - сказав Патрушев.

Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомила, що Росія готова до широкомасштабних провокацій проти України.Окупанти нарощують сили на лінії розмежування.

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що Росія стягує війська в трьох напрямках,не тільки поблизу східних кордонів.

Також Інформатор писав, що країни ЄС і США,а також НАТО вже обізнані про агресивні дії Росії, і пообіцяли Україні підтримку в разі можливого нападу.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.