Україна увійшла до складу виконавчої ради ООН-жінки

Читать на русском

Україна входить до тридцятки країн, на території яких реалізуються найбільші проекти за підтримки ООН

Читать на русском
Україна увійшла до складу виконавчої ради ООН-жінки

Україна входить до тридцятки країн, на території яких реалізуються найбільші проекти за підтримки ООН

Економічна і соціальна раду Організації Об'єднаних Націй обрала Україну до складу Виконавчої ради ООН-Жінки на 2022-2024 роки, а також переобрала на трирічний термін до складу Виконавчої ради Програми розвитку ООН (ПРООН), Фонду ООН в області народонаселення (ЮНФПА), Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС),

Про це повідомляє прес-центр Міністерства закордонних справ України,передає Інформатор .

"Обрання України до складу керівного органу ООН-жінки підтвердження послідовного дотримання нашою державою стратегічного курсу щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на національному та міжнародному рівнях. У складі виконавчого ради українська сторона продовжить зміцнювати жіноче лідерство і просувати участь жінок у політичних процесах, в контексті реалізації порядку денного "Жінки. Світ. Безпека ", - заявили українські дипломати.

Останній раз Україна була представлена у виконавчій раді ООН-жінки у 2011-2013

роках" Основним завданням українського членства в складі виконавчого ради стане підвищення ефективності оперативної діяльності системи розвитку ООН, надання державам-членам допомоги для економічного відновлення після пандемії COVID-19", - відзначили в МЗС.

Впродовж наступних кількох років агентства ООН в Україні продовжать надавати допомогу українському уряду з метою подолання негативних наслідків у соціально-економічній сфері на тлі поширення коронавірусу. Іншими напрямками посиленої взаємодії стане розвиток демократичного врядування , стале економічне зростання, зайнятість населення, зелена енергетика і сучасні технології.

"Зазначені проекти реалізуються в межах рамкової програми партнерства уряду України і ООН на 2018-2022 роки з бюджетом у 667 млн доларів", - резюмують в МЗС.

Відзначимо, що метою діяльності ООН-жінки є прискорення досягнення цілей ООН в області гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, зокрема шляхом реалізації політики, глобальних стандартів і норм у цій сфері, надання технічної і фінансової допомоги державам-членам у здійсненні цих норм, зміцнення ефективних партнерських зв'язків з громадянським суспільством.

Нагадаємо, структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН-жінки) була створена резолюцією генеральної Асамблеї ООН 64/289 2 липня 2010 року.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.