RU
Головна
Україна
Події
10:17, 7 Травня
Информатор UA

Интро

У Львівській області запрацювали дві мобільні групи для протидії домашньому насильству. Поліціянти, які пройшли відповідне навчання, будуть реагувати на звернення громадян у цілодобовому режимі. Про це повідомляє поліція Львівської області, передає Інформатор. «Головні завдання таких груп — протидія й запобігання домашньому насильству у всіх його проявах, інформування постраждалих від насильства про їхні права та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися, винесення термінових заборонних приписів, залучення кривдників до адміністративної або кримінальної відповідальності, проведення профілактичної роботи з кривдниками і превентивної роботи», — йдеться в повідомленні. Перші мобільні групи реагування на домашнє насильство на території області були створені у Львові 26 листопада 2019 року. Зазначимо, зараз фахівці працюють над запуском програми для запобігання та протидії домашньому, гендерному насильству на період до 2025 року. За кожним фактом домашнього насильства планують проводити невідворотне й об’єктивне розслідування. Додатково створять 450 служб для підтримки постраждалих (притулків, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, денних центрів соціально-психологічної допомоги). Нагадаємо, в Україні планують посилити відповідальність за домашнє насильство. Крім того, в Україні збільшили кількість груп із реагування на домашнє насильство. Також Інформатор писав, як розпізнати насильство в сім’ї.  

У Львівській області запрацювали мобільні групи з реагування на домашнє насильство

Читать на русском
У Львівській області запрацювали мобільні групи з реагування на домашнє насильство

В Україні й надалі будуть збільшувати кількість таких груп

У Львівській області запрацювали дві мобільні групи для протидії домашньому насильству. Поліціянти, які пройшли відповідне навчання, будуть реагувати на звернення громадян у цілодобовому режимі.

Про це повідомляє поліція Львівської області, передає Інформатор.

«Головні завдання таких груп — протидія й запобігання домашньому насильству у всіх його проявах, інформування постраждалих від насильства про їхні права та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися, винесення термінових заборонних приписів, залучення кривдників до адміністративної або кримінальної відповідальності, проведення профілактичної роботи з кривдниками і превентивної роботи», — йдеться в повідомленні.

Перші мобільні групи реагування на домашнє насильство на території області були створені у Львові 26 листопада 2019 року.

Зазначимо, зараз фахівці працюють над запуском програми для запобігання та протидії домашньому, гендерному насильству на період до 2025 року. За кожним фактом домашнього насильства планують проводити невідворотне й об’єктивне розслідування. Додатково створять 450 служб для підтримки постраждалих (притулків, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, денних центрів соціально-психологічної допомоги).

Нагадаємо, в Україні планують посилити відповідальність за домашнє насильство. Крім того, в Україні збільшили кількість груп із реагування на домашнє насильство.

Також Інформатор писав, як розпізнати насильство в сім’ї.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.