Смертельна небезпека: з концерта Тейлор Свіфт у Сіднеї евакуювали десятки тисяч глядачів

Вячеслав Кореняко

Глядачам довелося терміново залишити стадіон з міркувань безпеки

Тейлор Свіфт, яка відома своєю суперздатністю виступати протягом трьох і більше годин під зливою, перед сіднейським виступом не стала ризикувати. 80 тисячам австралійських прихильників доведеться почекати настання більш сприятливих погодних умов для масштабного концерту. Напередодні шоу Свіфт на Сідней обрушився потужний шторм, і після того, як за 10 кілометрів від стадіону Accor вдарила блискавка, організатори концерту через гучномовець закликали фанатів, що чекають початку виступу, покинути майданчик і сховатися під дахом.

«Зверніть увагу, що через погоду час початку шоу було перенесено, – повідомив на весь стадіон чоловічий голос. – Залишайтеся в укритті до подальшого повідомлення та дотримуйтесь інструкцій на екрані та порад персоналу. Бережіть себе і не забувайте з повагою ставитись до оточуючих».

На знімках із соціальних мереж добре видно, як натовпи глядачів у дощовиках неспішно прямують до виходів. Як розігрів перед появою Тейлор був запланований виступ співачки Сабріни Карпентер, яка збиралася розпочати о 18:30, за годину до старту основного концерту, проте обставини склалися інакше.

Голос з динаміків попередив тих, хто купив квиток, що шоу обов'язково відбудеться, коли «заспокоїться шторм, що загрожує безпеці як глядачів, так і артистів». Зазначимо, що Свіфт дуже серйозно ставиться до комфорту своїх фанатів, і її концерти незмінно хвалять за високий рівень організації.

Володарка природних стихій

Влітку 2023 року в Сіетлі під час чергового концерту The Eras Tour Тейлор Свіфт через активність фанатів було зафіксовано сейсмічну активність, еквівалентну землетрусу магнітудою 2,3. Про це повідомило CNN із посиланням на Джекі Каплан-Ауербах, сейсмолога та професора геології в Університеті Західного Вашингтона.

За словами сейсмолога, щось подібне відбувалося у 2011 році на матчі місцевої футбольної команди, коли вболівальники раділи перемогам.

«Я зібрала дані з обох подій і відразу звернула увагу, що це практично один і той же набір сигналів», – сказала вчена.

Вона додала, що різниця магнітуд становить 0,3 бала, проте прихильники Свіфт були куди активнішими за вболівальників.

«Головна відмінність полягає у тривалості трясіння, – каже Каплан-Ауербах. – Аплодисменти після тачдауна тривають кілька секунд, але зрештою вщухають. З концерту Тейлор Свіфт я зібрала близько 10 годин даних. Музика, динаміка, ритм. Вся ця енергія може встромлятися в землю і стрясати її».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

No ad for you