RU
Головна
COVID-19
20:36, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Симптоми при зараженні штамом "Дельта" відрізняються. Лихоманка, головний біль, біль в горлі притаманні прояву вірусу в людському організмі, тоді як кашель і втрата нюху або смаку - менш поширені. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення МОЗ. Також повідомляють про більш серйозні симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми і утворення згустків крові, які призводять до загибелі тканин і гангрени. Згідно з дослідженнями, проведеним вченими з Китаю концентрація вірусу в крові інфікованої людини від штаму "Дельта" в тисячу разів більше,ніж було в інфікованих диким штамом. "Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус у зовнішнє середовище, сприяє поширенню вірусу на інших людей", - констатували в МОЗ. У МОЗ нагадали, що ймовірність розвитку важкого перебігу хвороби при зараженні штамом "Дельта" набагато вища, якщо ви не вакциновані. Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані люди переносять хворобу безсимптомно або ж у значно легшій формі. Робити щеплення можна в найближчому пункті щеплення або в центрі масової вакцинації.Або до вас приїде мобільна бригада (до організованих колективів в більш ніж 50 осіб і маломобільних громадян). Дізнатися адресу й контакти найближчого місця вакцинації можна на сайті або за телефоном: 0 800 60 2019. Раніше Інформатор повідомляв, що у Києві помер перший пацієнт,у якого виявили штам "Дельта". Також повідомлялося, що за даними ВООЗ, штам "Дельта" виявили в більш ніж 130 країнах світу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Симптоми штаму "Дельта" відрізняються від проявів інших штамів - МОЗ

Читать на русском
Симптоми штаму "Дельта" відрізняються від проявів інших штамів - МОЗ

Кашель і втрата нюху майже відсутні

Симптоми при зараженні штамом "Дельта" відрізняються. Лихоманка, головний біль, біль в горлі притаманні прояву вірусу в людському організмі, тоді як кашель і втрата нюху або смаку - менш поширені.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення МОЗ. 

Також повідомляють про більш серйозні симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми і утворення згустків крові, які призводять до загибелі тканин і гангрени.

Згідно з дослідженнями, проведеним вченими з Китаю концентрація вірусу в крові інфікованої людини від штаму "Дельта" в тисячу разів більше,ніж було в інфікованих диким штамом.

"Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус у зовнішнє середовище, сприяє поширенню вірусу на інших людей", - констатували в МОЗ.

У МОЗ нагадали, що ймовірність розвитку важкого перебігу хвороби при зараженні штамом "Дельта" набагато вища, якщо ви не вакциновані.

Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані люди переносять хворобу безсимптомно або ж у значно легшій формі.

Робити щеплення можна в найближчому пункті щеплення або в центрі масової вакцинації.Або до вас приїде мобільна бригада (до організованих колективів в більш ніж 50 осіб і маломобільних громадян).

Дізнатися адресу й контакти найближчого місця вакцинації можна на сайті або за телефоном: 0 800 60 2019.

Раніше Інформатор повідомляв, що у Києві помер перший пацієнт,у якого виявили штам "Дельта".

Також повідомлялося, що за даними ВООЗ, штам "Дельта" виявили в більш ніж 130 країнах світу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.