«Шахтар» на виїзді обіграв «Генк», ПСВ розгромив «Мідтьюлланд»

Сергій Турчак

Стартували матчі третього відбіркового раунду єврокубків.

Пропустивши першим, «Шахтар» двічі забив у другому таймі і вирвав перемогу. У матчі потенційних суперників «Шахтаря», «Спарта» вдома програла «Монако».

Про результати матчів третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У вівторок, 3 серпня, європейські футбольні клуби розпочали боротьбу в третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги конференцій.

Віце-чемпіон України «Шахтар» перший матч з бельгійським «Генком» проводив в Бельгії. Поєдинок проходив в Генку на стадіоні «Лумінус Арена». Команди грали в таких складах:

«Генк»: Вандервоордт, Муньос, Садик, лукум, Артеага, Ндайішіміе, Хейн, Грошовскі, Бонгонда, Онуачу, Іто.

Запасні: Шамбаров, Лейсен, Маккензі, Дессерс, Тома, Гесенс, Ейтінг, Ойн, Пейнтсіл, Немет, Торстведт, Куеста.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Марлон, Віта, Матвієнко, Майкон, Маркос Антоніо, Тете, Педріні, Соломон, Траоре.

Запасні: Пятов, Кривцов, Степаненко, Дентіньо, Марлос, Бондаренко, Мудрик, Алан Патрік, Судаков, Конопля, Ісмаїлі, Корнієнко.

На початку поєдинку обидві команди намагалися проводити атаки, але наштовхувалися на пресинг і втрачали м'яч. До 10-й хвилині «Шахтар» взяв м'яч під свій контроль, поклавши край сумбурним діям. На 15-й хвилині Тете не став прориватися в штрафну і метрів з двадцяти п'яти пробив вище воріт. Через 6 хвилин Тете пробив вже у ворота, але удар вийшов слабким і воротар без проблем забрав м'яч у руки.

Набагато небезпечніше був удар Соломона з лівого краю штрафного, однак і тут Вандервоордт впорався. А ось «Генк» своїм шансом скористався. Іто навісив, а височенний Онуачу головою відправив м'яч у ворота «Шахтаря». Цей удар став першим у створ воріт української команди.

На 53-й хвилині Додо справа увірвався в штрафну і від лицьової лінії скинув під удар в центр, але набіг Майкон й пробив неточно. Відразу ж атаку провели господарі. Трубін парирував небезпечний удар Онуачу перед собою, а захисники винесли м'яч.

На 61-й хвилині Муньос в своїй штрафній збив Педріні. Тете пробив правіше центру, Вандервоордт дістав м'яч, але перешкодити ігровій сфері перетнути лінію воріт так і не зміг.

На 78-й хвилині Трубін зіграв надійно, відбивши удар Іто. А через три хвилини «Шахтар» забив. Марлос навісив, Ісмаїлі скинув вздовж лінії воротарського і Алан Патрік відправив м'яч у правий кут. «Генк» спробував врятувати матч, але «Шахтар» грамотно оборонявся і зберіг переможний результат.

У матчі потенційних суперників «Шахтаря» по четвертому раунду кваліфікації зустрілися «Спарта» (Чехія) та «Монако» (Франція). Гості відкрили рахунок на 38-й хвилині. Головін подав кутовий з правого флангу, а Тчуамені вистрибнув вище всіх і головою вколотив м'яч у сітку. На 59-й хвилині Фолланд, також ударом головою, зміцнив перевагу французького клубу.

• Олімпіакос (Греція) - Лудогорець (Болгарія) 1: 1;
  • Црвена Звезда (Сербія) - Шериф (Молдова) 1: 1.

Один матч відбувся в Лізі Європи:

• Нефтчі (Азербайджан) - ХІК (Фінляндія) 2: 2.

два поєдинки пройшли в кваліфікації Ліги конференцій:

• Богеміан (Ірландія) - ПАОК (Греція) 2: 1;
  • Лінфілд (Північна Ірландія) - Тола (Люксембург) 1: 2.

4 серпня пройдуть ще 3 матчі третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів. А5 серпня відбудуться матчі Ліги Європи та Ліги конференцій, серед них і «Колос» (Україна) - «Шахтар» (Казахстан). Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах другого туру УПЛ, про результати жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги Конференцій,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 3 серпня