Сенсація на ЧС з баскетболу: збірна США залишає турнір

Данило Вереітін

Фаворити турніру зупинилися за крок до фіналу

На чемпіонаті світу з баскетболу відбулися матчі півфіналу. В одному з них збірна США сенсаційно програла команді Німеччини.

Перша чверть завершилася перемогою німців із мінімальною перевагою: 33:31. Друга десятихвилинка пройшла у затяжній боротьбі, за підсумками якої американці змогли вийти вперед: 60:59.

Переламною стала третя четверть, у якій німецьким баскетболістам вдалося організувати відрив. Перед заключним ігровим періодом Німеччина мала комфортну перевагу в рахунку: 94:84. Але США дали бій і могли вирвати перемогу. Проте німецьким баскетболістам вдалося за хвилину до кінця встановити перевагу у чотири очки та втримати її. Фінальна сирена зафіксувала перемогу Німеччини із рахунком 113:111.

У фіналі Німеччина гратиме проти Сербії, яка у другому півфіналі вибила з турніру Канаду: 95:86.