Головна
Світ
12:44, 9 Серпня
Информатор UA

Интро

Уже названа приблизна кількість учнів з України, що зможуть без проблем потрапити до шкіл Польщі.  Про плани щодо влаштування український дітей у польські школи розповів міністр освіти і науки Польщі Пшемислав Чарнек для Польського Радіо, – передає Інформатор. Уже скоро знову стартує навчальний рік. Проте, чимало дітей разом із батьками виїхали за кордон через російську агресію. Значна частина наших громадян зараз перебуває в Польщі. Саме тому вже зараз гостро постає питання щодо продовження освіти в таких умовах.  Міністр освіти та науки Польщі Пшемислав Чарнек запевнив, що школи країни готові приймати українських дітей у вересні. Загалом, розраховується дати можливість продовжити навчання 200-300 тисячам дітей, що вимушено виїхали з України.  «Ми систематично до цього готуємось. У нас дуже еластична система, створена спільно з самоврядуванням і відповідальними органами», – запевнив Пшемислав Чарнек. Окремо він додав, що деякі проблеми можуть з’явитися у великих містах, таких як Варшава чи Краків. Там можуть виникнути ситуації, коли занадто багато осіб звернуться до однієї школи, з проханням прийняти дітей. У таких випадках батькам пропонуватимуть інші школи неподалік.  Пшемислав Чарнек додав, що за даними Міністерства, у Польщі зараз перебуває приблизно 700-800 тисяч дітей шкільного віку з України. Проте, більша частина з них (500-600 тисяч) продовжують навчання у своїх школах дистанційно.  Раніше ми писали про те, чи можуть діти виїхати за кордон із свідоцтвом про народження. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Польські школи готові приймати український дітей у вересні

Читать на русском

Освіта має продовжуватися навіть за кордоном

Читать на русском
Польські школи готові приймати український дітей у вересні

Освіта має продовжуватися навіть за кордоном

Уже названа приблизна кількість учнів з України, що зможуть без проблем потрапити до шкіл Польщі. 

Про плани щодо влаштування український дітей у польські школи розповів міністр освіти і науки Польщі Пшемислав Чарнек для Польського Радіо, – передає Інформатор.

Уже скоро знову стартує навчальний рік. Проте, чимало дітей разом із батьками виїхали за кордон через російську агресію. Значна частина наших громадян зараз перебуває в Польщі. Саме тому вже зараз гостро постає питання щодо продовження освіти в таких умовах. 

Міністр освіти та науки Польщі Пшемислав Чарнек запевнив, що школи країни готові приймати українських дітей у вересні. Загалом, розраховується дати можливість продовжити навчання 200-300 тисячам дітей, що вимушено виїхали з України. 

«Ми систематично до цього готуємось. У нас дуже еластична система, створена спільно з самоврядуванням і відповідальними органами», – запевнив Пшемислав Чарнек.

Окремо він додав, що деякі проблеми можуть з’явитися у великих містах, таких як Варшава чи Краків. Там можуть виникнути ситуації, коли занадто багато осіб звернуться до однієї школи, з проханням прийняти дітей. У таких випадках батькам пропонуватимуть інші школи неподалік. 

Пшемислав Чарнек додав, що за даними Міністерства, у Польщі зараз перебуває приблизно 700-800 тисяч дітей шкільного віку з України. Проте, більша частина з них (500-600 тисяч) продовжують навчання у своїх школах дистанційно. 

Раніше ми писали про те, чи можуть діти виїхати за кордон із свідоцтвом про народження.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.