Поліція, газ та полум'я. Чому фанати Аяксу зірвали суперматч проти Феєнорда?

Микита Малюгін

Вболівальники незадоволені результатами Аякса на старті сезону

Вболівальники Аяксу зірвали матч проти Феєнорда в чемпіонаті Нідерландів. Команда, яка влітку продала Юррієна Тімбера в Арсенал, провалила старт сезону, що розлютило фанатів не на жарт.

Як повідомив Reuters, фанати Аяксу кілька разів переривали гру, яку зрештою остаточно скасували. А після матчу між вболівальниками та поліцією сталися зіткнення.

Вперше суддя був змушений призупинити гру наприкінці першого тайму, коли "аяксиди" закидали поле фаєрами. На той момент рахунок в матчі вже був 0:3 на користь Феєнорда.

Остаточно гру перервали на 55-й хвилині, коли на поле знову полетіли феєрверки та димові шашки. Після цього біля стадіону між фанатами та поліцією відбулися зіткнення - фанати змогли зламати вхідні двері і прорватися на стадіон. Правоохоронці навіть пустили в дію сльозогінний газ.

Варто відзначити, що через ці заворушення, обидві команди виявилися замкнені у роздягальнях. Це було пов'язано з тим, що ці приміщення розташовані поруч з головним входом.

• Аякс - Фейєнорд - 0:3 (матч перервано на 55-й хвилині)
    Голи: Сантьяго Хіменес, 9, 18; Ігор Пайшан, 37.

Конфлікт вболівальників та клубу

Фанати Аяксу невдоволені результатами команди і вимагають змін у керівництві клубу. Так, минулого сезону команда фінішувала третьою, але на старті цього чемпіонату "аяксиди" взагалі провалилися.

Після чотирьох зіграних матчів в активі Аяксу 5 очок - команда посідає 14-е місце. У лідера чемпіонату, ПСВ, 15 балів із 15 можливих.