Офіс генпрокурора повідомив ще одну підозру експосадовцю Сил логістики ЗСУ Козловському

Ганна Копитько

Екскерівнику ЗСУ Олександру Козловському повідомили про підозру за недостовірну інформацію при декларуванні

Офіс генерального прокурора повідомив про ще одну підозру колишньому керівнику Центрального управління продовольчого забезпечення тилу Командування Сил логістики ЗСУ Олександру Козловському. Експосадовець, якого підозрюють у налагодженні "бізнесу" на незаконних схемах закупівель для українських бійців, попався на недостовірному декларуванні.

За даними Офісу генпрокурора, Козловський навмисно подав завідомо неправдиві дані у свою декларації за 2022 рік. Він вказав суму готівкових коштів понад 2 млн гривень, хоча в попередній декларації за 2020 рік таких активів не було зазначено.

За даними Державного реєстру фізичних осіб платників податків, доходи Козловського та його сім'ї склали 1,70 млн гривень протягом двох останніх років, тоді як їх витрати на проживання за той же період становили 1,74 млн гривень. Це свідчить про нездатність заощадити задекларовані за 2022 рік грошові кошти на загальну суму 2 076 175,40 грн.

Нагадаємо, що раніше Козловському була пред'явлена підозра у незаконному збагаченні на майже 58 млн гривень. Екс-посадовцю Сил логістики ЗСУ обрали запобіжний захід відповідно до статті 368-5 Кримінального кодексу України. Підозрюваному було обрано запобіжний захід, а прокурор вже подав клопотання щодо арешту незаконно набутих активів.

Подробиці справи Козловського 

В Офісі генпрокурора як і в ДБР не називали імені зловмисника, якого підозрювали на незаконному збагаченні та недостовірному декларуванні. Однак за даними "Інформатора", йдеться про Олександра Козловського. Він є колишнім начальником Центрального управління продовольчого забезпечення Командування Сил логістики Збройних сил України. І, до речі, Козловський вже раніше фігурував у розслідуваннях правоохоронців. 

За їхніми словами, фігурант зловживав із закупівлями для Сил оборони. Встановлено, що чиновник у 2022-2023 роках набув необґрунтованих активів на суму майже 58 мільйонів гривень. Йдеться, зокрема, про автомобіль, квартиру в Києві, 53 земельні ділянки на території України та інше майно.

Підконтрольні посадовцю підприємства придбали також склад площею в дві тисячі квадратних метрів. Окрім цього, вони купили єдиний майновий комплекс експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

No ad for you