Недоречне кімоно. Стилісти Зеленської заплуталися в національних костюмах Кореї, Японії та Китаю

Ольга Дяченко

Стилісти першої леді наполегливо рекомендують їй вбрання з традиційними японськими мотивами

Перша леді України Олена Зеленська днями вітала в Києві президентське подружжя Південної Кореї. Спеціально до цієї події Олена Зеленська обрала відповідний костюм, де рукава жакету віддалено нагадали кімоно через кльош та довжину до ліктя. Жакет з широким воротом-стійкою Зеленська підперезала, у якості нижньої частини туалету обрала спідницю.

При цьому південнокорейська перша леді виглядала цілком по-європейськи.

Під час свого минулого робочого візиту до Сеула Олена Зеленська також обрала костюм, де жакет мав рукави кльош та розрізи на них, що певно мало стати відсилкою до східних мотивів жіночих убрань. Тоді Зеленська постала на зустрічі у білосніжному вбранні від українського бренду AMG. На ній був вкорочений жакет цікавого крою з рукавами три чверті і розрізами на них. Верх перша леді скомбінувала зі штанями з високою посадкою. До жакету Олена прикріпила вінтажну золоту брошку Yves Saint Laurent у вигляді снопа пшениці.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Нагадаємо і про казус із вбранням Олени Зеленської, обраним для урочистого візиту до Японії в 2019 році. Тоді вона разом з чоловіком президентом Володимиром Зеленським відвідала церемонію інтронізації японського імператора Нарухіто у Токіо, куди вдягла жовто-лимонну сукню.

Нібито японцям сукня сподобалось, але українські модні критики писали, що жовтий колір - це виключно колір імператорської родини, і його не дозволено більше нікому носити. І хоча перша леді спростувала цю інформацію в рамках дискусії про моду Всеукраїнському форумі "Україна 30", осад, як то кажуть, залишився. 

Тож, чому стилісти першої леді так наполегливо рекомендують їй вбрання з традиційними мотивами саме країни Сонця, а в саму Японію Зеленська одягала сукню, колір якої викликав стільки сперечань, лишається загадкою.

Інформатор поцікавився і з'ясував, що взагалі кімоно - є традиційним японським вбранням і не має жодного відношення до Південної Кореї. Кімоно з середини IXX століття вважається саме японським національним костюмом. 

Національний традиційний жіночий костюм в Кореї називається ханбок. Він виглядає зовсім інакше і часто шиється з яскравих одноколірних тканин. Він складається з блузки, сорочки або жакета, і довгої спідниці. 

А от традиційний жіночий одяг у Китаї та деяких народів Південно-Східної Азії має назву - ціпао. Це вільна сукня, що має розрізи по боках уздовж ніг, фасон може дозволяти стоячий комір. Таке вбрання куди більше нагадує кімоно, однак теж не має нічого спільного із традиціями корейського народу. 

 

Раніше Інформатор писав матеріал Олена Зеленська в західних ЗМІ. Ось у чому вона показує світу Україну - фото, відео. Олена, на нашу думку, активно використовує в своїх образах прийоми так званої модної дипломатії. Її "луки" та прикраси - завжди мають посил, націлений як на внутрішню аудиторію, так і на сприйняття партнерів України зовні. А отже те, як бачать Олену за кордоном - це фактично те, як бачать Україну загалом

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.       

No ad for you