RU
Головна
Україна
Кримінал
16:31, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

У поліції розслідують факт зґвалтування неповнолітньої дівчинки. Вона має народити в листопаді. Про 11-річну дівчинку та ситуацію, в якій вона опинилася, написав місцевий журналіст, - повідомляє Інформатор. Вна Facebook він розповів, що дівчинка з ромської сімї. Інформація дійшла до співробітників поліції. Як пишеУкрінформ, у пресслужбі Закарпатської поліції повідомляють, що вже спілкувались з дівчинкою та її мамою. За їх свідченнями, злочин проти дитини стався, коли дівчинка була в Києві. Батько потерпілої не з Закарпаття. Раніше ми писали про те, що під Києвом двоє чоловіківзґвалтували 19-річну дівчину- вона викликала таксі, але переплутала машини, через що села до них в автомобіль. Одного вдалося затримати, другогооголосили в розшук. Також повідомляли, що уКиєві працівник школи затягнув до ліфту та зґвалтував 10-річну дівчинку.Йому загрожує 8 років в'язниці. Підписуйтесь на нашTelegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна.

На Закарпатті завагітніла 11 дівчинка - за справу взялася поліція

Читать на русском
На Закарпатті завагітніла 11 дівчинка - за справу взялася поліція

Дівчинка з ромської родини

У поліції розслідують факт зґвалтування неповнолітньої дівчинки. Вона має народити в листопаді.

Про 11-річну дівчинку та ситуацію, в якій вона опинилася, написав місцевий журналіст, - повідомляє Інформатор. В пості на Facebook він розповів, що дівчинка з ромської сім’ї. Інформація дійшла до співробітників поліції. 

Як пише Укрінформ, у пресслужбі Закарпатської поліції повідомляють, що вже спілкувались з дівчинкою та її мамою. За їх свідченнями, злочин проти дитини стався, коли дівчинка була в Києві. Батько потерпілої не з Закарпаття. 

Раніше ми писали про те, що під Києвом двоє чоловіків зґвалтували 19-річну дівчину - вона викликала таксі, але переплутала машини, через що села до них в автомобіль. Одного вдалося затримати, другого оголосили в розшук.

Також повідомляли, що у Києві працівник школи затягнув до ліфту та зґвалтував 10-річну дівчинку.Йому загрожує 8 років в'язниці. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.