Молодих російських педагогів запрошують на роботу до окупованих Херсонської та Запорізької областей

Информатор Украина

Пошук поки що ведуть потайки

Український опір на окупованих територіях настільки сильний, що окупантам доводиться запрошувати на роботу вчителів з росії таємно. На відкритих сайтах пошуку роботи подібних оголошень поки не з'являлося, а ось у групах у соціальних мережах вже є. 

Роботу називають "відрядженням із фіксованими датами": із серпня по жовтень. Як пишуть у повідомленні, потрібні викладачі з усіх предметів, які забезпечать плановий початок навчального року. За роботу обіцяють 7000 рублів на добу! Для порівняння: зарплата вчителя в Росії в середньому становить 30 000 рублів на місяць. 

Люди в коментарях вибухнули критикою і деякі повідомлення приємно здивували. 

Багато хто сприйняв новину як фейк, проте сьогодні інформацію підтвердили в міністерстві освіти новосибірської області

«Російських вчителів, які бажають викладати на звільнених територіях України, відправлять у відрядження на Донбас та інші регіони. Про це повідомляє видання «Підйом» із посиланням на Міністерство освіти Новосибірська. 

У відомстві заявили про завершення прийому заявок від педагогів, які «бажають увійти до числа відряджених на території, звільнені ЗС РФ». Для відправки набирали як педагогів, а й методологів системи освіти.

"Делегація Новосибірської області сформована", — заявили в регіональному міністерстві. — Проте там не уточнили, яким чином оплачуватиметься робота вчителів на місцях відрядження. Запит на відрядження освітян був сформований міністерством освіти».

23 червня місцеві жителі Енергодару повідомили, що до міста завезли вчителів із Тюмені. 

До слова, Галина Данильченко - самопроголошений мер Мелітополя поділилася в соцмережах новиною, що в місті працюють представники міністерства освіти Росії та міністерства освіти і науки Росії. Хто це був, чим займалися, де перебували — поки що невідомо. 

Одне можна констатувати — на окупованих територіях України практично не лишилося бажаючих працювати з російською владою. Українські педагоги або виїхали або звільнилися, щоб не бути частиною «русього міру». 

Олена Хатькова 

No ad for you