Головна
Україна
Політика
01:15, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

У Білому домі заявили, що сприймають нові ядерні погрози путіна серйозно. Водночас їх назвали "типовими" та "безвідповідальними". Також пригрозили серйозними наслідками. Про це заявив речник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі 21 вересня, передає Інформатор з посиланням на ABC News. "Це безвідповідальна риторика для ядерної держави, щоб говорити так, але це не є нетиповим для того, як він говорив останні сім місяців, і ми сприймаємо це серйозно. Ми стежимо, наскільки можемо, за їхньою стратегічною позицією, щоб, якщо знадобиться, змінити нашу. Ми не бачили жодних ознак того, що це потрібно просто зараз", сказав він. За словами Кірбі, якщо росія все-таки вдарить ядерною зброєю, "це матиме серйозні наслідки". Щодо так званих "референдумів" на окупованих територіях, то Кірбі підкреслив, що США як і раніше вважатимуть ці території частиною України. "Ми будемо продовжувати підтримувати Україну системами безпеки та іншою фінансовою допомогою, як сказав президент, стільки, скільки буде потрібно", - сказав він. Часткова мобілізація у рф Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою іоголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї. Міністр "оборони" рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночасвін одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч якось не уточнив. Також ми розповідали про те, як росіяни відреагували на новину про часткову мобілізацію. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

"Ми сприймаємо це серйозно": Білий дім про ядерні погрози путіна

Читать на русском
"Ми сприймаємо це серйозно": Білий дім про ядерні погрози путіна

Також пригрозили серйозними наслідками

У Білому домі заявили, що сприймають нові ядерні погрози путіна серйозно. Водночас їх назвали "типовими" та "безвідповідальними". Також пригрозили серйозними наслідками. 

Про це заявив речник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі 21 вересня, передає Інформатор з посиланням на ABC News.

"Це безвідповідальна риторика для ядерної держави, щоб говорити так, але це не є нетиповим для того, як він говорив останні сім місяців, і ми сприймаємо це серйозно. Ми стежимо, наскільки можемо, за їхньою стратегічною позицією, щоб, якщо знадобиться, змінити нашу. Ми не бачили жодних ознак того, що це потрібно просто зараз", — сказав він.

За словами Кірбі, якщо росія все-таки вдарить ядерною зброєю, "це матиме серйозні наслідки".

Щодо так званих "референдумів" на окупованих територіях, то Кірбі підкреслив, що США як і раніше вважатимуть ці території частиною України.

"Ми будемо продовжувати підтримувати Україну системами безпеки та іншою фінансовою допомогою, як сказав президент, стільки, скільки буде потрібно", - сказав він.

Часткова мобілізація у рф

Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою і оголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї

Міністр "оборони" рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночас він одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч – якось не уточнив. 

Також ми розповідали про те, як росіяни відреагували на новину про часткову мобілізацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.