Світ

Маленькі зефірні чоловічки влаштовують погром в нових кадрах з «Мисливців за привидами: Спадкоємці»

Читати російською
Забавне відсилання до оригінального фільму

Компанія Sony показала новий уривок з майбутнього фільму «Мисливці за привидами: Спадкоємці», в якому з'являється купа маленьких зефірних чоловічків.

Відео опублікували на офіційному YouTube-каналі Sony,- передає Інформатор.

Новий уривок з фільму присвячений зустрічі Пола Радда з маленькими зефірної чоловічками. Актор в картині виконує роль вчителя Груберсона, який якраз і живе в містечку, де розвиваються події. Саме туди приїжджають підлітки Фібі і Тревор, і там вони знаходять все спорядження мисливців за привидами, після чого вирішують взятися за справу старої команди.

До слова, зефірна людина з'явилася ще в оригінальній картині цієї серії. Правда, там вона була величезним монстром, який спокійно міг зламати своєї зефірної ручкою хмарочос. Тут же ці «зефірчики» вийшли дуже маленькими, але ось бід вони можуть теж наробити чимало. Тим більше, вони майстерно користуються підручними засобами щоб ... підсмажувати один одного?

Звичайно, з цього уривка багато сюжетних деталей не отримати, але пропустити таку забавність було б неправильно. «Мисливці за привидами: Спадкоємці» можна назвати повноцінною третьою частиною серії фільмів. У картина також знялися Керрі Кун («Залишені», «Гніздо»), Маккенна Грейс («обдарованість»), Фінн Вулфард («Дуже дивні справи»), а до ролей з попередніх частин повернулися Ден Ейкройд, Сігурні Уівер і Білл Мюррей.

Спочатку фільм хотіли випустити ще влітку минулого року. У плани втрутилася пандемія, і тепер датою виходу значиться листопад 2021-го року.

Нагадаємо, що нещодавно з'явився невеликий опис сюжету кіноадаптації Borderlands.Також ми розповідали про перший трейлер серіалу «Локі» від Disney .