Ліга чемпіонів-2023/24. Визначилися ще 3 учасники групового етапу

Микита Малюгін

Сьогодні відбудуться заключні матчі кваліфікації

У вівторок, 29 серпня, в плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів відбулися три матчі, які визначили чергових учасників групового етапу. Галатасарай, за який виступає екс-вінгер Шахтаря Тете, знову переміг Мольде.

Попри перемогу над норвежцями, зірковий турецький клуб не складав враження кращої команди. І якщо в першому матчі все вирішив клас окремих виконавців, то в Стамбулі Галатасараю пощастило з раннім пенальті, який реалізував Ікарді. Мольде вдалося зрівняти рахунок, але вже в компенсований час Анхеліньо завдяки рикошету приніс туркам другу перемогу і вихід в груповий етап ЛЧ.

Брага, яка мала знімати всі питання щодо переможця пари з Панатінаїкосом в першому матчі, пропустили непотрібний гол. Але в матчі-відповіді греки не змогли створити нічого - а португальці забили єдиний гол у зустрічі зусиллями Бруми.

Третім клубом, який пробився до групи Ліги чемпіонів, став Янг Бойз. Швейцарці, які в Ізраїлі зіграли з Маккабі внічию, вдома не залишили супернику шансів. Вони оформили перемогу вже в середині першого тайму, коли забивали Іттен та Сек (це був автогол). А одразу по перерві Угрініч з рикошетом встановив остаточний рахунок в матчі.

Результати матчів

• Галатасарай (Туреччина) - Молде (Норвегія) 2:1 (1:0, 1:1). Перший матч - 3:2
    Голи: Ікарді, 7 (пенальті); Анхеліньо, 90+3 - Естад, 66.
  • Панатінаїкос (Греція) - Брага (Португалія) 0:1 (0:0, 0:1). Перший матч - 1:2
    Гол: Брума, 83.
  • Янг Бойз (Швейцарія) - Маккабі Хайфа (Ізраїль) 3:0 (2:0, 1:0). Перший матч - 0:0
    Голи: Іттен, 23; Сек, 28 (автогол); Угрінич, 46.

Розклад плей-оф

Сьогодні ввечері відбудуться заключні ігри кваліфікації до Ліги чемпіонів. За їх підсумками визначаться останні учасники групового етапу:

• Копенгаген (Данія) - Ракув (Польща)
  • АЕК (Греція) - Антверпен (Бельгія)
  • ПСВ (Нідерланди) - Рейнджерс (Шотландія)

Жеребкування групового етапу

Жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів відбудеться вже у четвер, 31 серпня. Початок самої церемонії - о 19:00 за київським часом. Саме тоді своїх суперників дізнається і єдиний представник України - донецький Шахтар.