«Хімік» на своєму майданчику обіграв «Харківських Соколів»

Сергій Турчак

«Хімік» виграв третій домашній матч поспіль.

Команда з Південного зрівнялася з «Будівельником» у турнірній таблиці. Вже у наступному матчі «Хімік» зможе потіснити киян з шостого місця.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 30 квітня, відбувся поєдинок розіграшу баскетбольної Суперліги. У Південному, на майданчику спортивного комплексу «Олімп» зустрілися «Хімік» і «Харківські Соколи». «Хімік» веде боротьбу з «Будівельником» за шосту сходинку турнірної таблиці і для команди важлива кожна перемога.

Рахунок в матчі двома точними штрафними кидками відкрив гравець «Харківських Соколов» Бояркін. Нельсон швидко рахунок зрівняв, а потім Рябчук відзначився трьома влучними триочковими кидками. Господарі повели 13: 6, але харків'яни швидко відіграли 5 очок. І все ж першу чверть «Хімік» виграв з непоганим запасом - 24:17. Причому на рахунку Нельсона було 13 очок їх 24-х загальнокомандних, а ще 9 балів набрав Рябчук.

На початку другої чверті трьома триочковими поспіль відзначився вже інший гравець «Хіміку». На цей раз свої снайперські якості продемонстрував Мироненко. Різниця в рахунку зросла до одинадцяти очок. Однак «Харківські Соколи» намагалися не відпускати суперника у відрив, і Німцев із Боггсом скоротили відставання до семи балів. Другу чверть також виграли господарі, а загальний рахунок за підсумками першої половини матчу став 53:39.

Після перерви характер гри практично не змінився. «Хімік» тримав суперника на комфортній відстані у 14 балів, а «Харківським Соколам» не вдавалося переломити хід поєдинку. На 8-й хвилині третьої чверті Салліван довів перевагу в рахунку до вісімнадцяти очок, але потім гості стали поступово скорочувати відрив.

Певна надія на позитивний результат протистояння з'явилася у харків'ян в середині заключної чверті. За 4:55 до кінця основного часу Чумаков точним триочковим кидком скоротив різницю в рахунку до семи балів. Однак більшого гостям гравці «Хіміка» не дозволили і виграли поєдинок з десятиочковий перевагою.

• «Хімік» - «Харківські Соколи» 82:72 (24:17, 29:22, 66:18, 13:15).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 1 травня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про оголошення Андрієм Шевченком розширеного списку кандидатів до збірної України, про результати півфінальних матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи,а також про матчі баскетбольної Суперліги .