«Дніпро» обіграв «Черкаських Мавп», а «Будівельник» програв «Харківським Соколам»: підсумки матчів Суперліги

Сергій Турчак

«Харківські Соколи» продовжують перемагати.

Домашньою перемогою «Дніпро» перервав серію із трьох поразок поспіль. «Харківські Соколи» вийшли на друге місце та ведуть погоню за лідером.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор із посиланням на ФБУ.

У четвер, 28 жовтня, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. Відкривали ігрову програму тижня «Дніпро» та «Черкаські Мавпи». Початок матчу пройшов у рівній боротьбі. За чотири хвилини команди набрали по десять очок, а потім «Дніпро» зробив ривок 10:0. Господарі трохи втратили перевагу, але все ж таки виграли стартову десятихвилинку 26:21. У другій чверті «Черкаські Мавпи» натиснули та зрівняли рахунок, але кидки Кравцова та Вона, а також по одному точному штрафному від Купера та Шунделя дозволили «Дніпру» піти на перерву лідером.

У третій чверті різниця у рахунку на користь «Дніпра» то зростала до восьми очок, то зменшувалась до одного. У результаті перед заключною десятихвилинкою господарі майданчика вели +4. «Черкаські Мавпи» відпустили суперника у відрив на 10 очок, які так і не змогли відіграти, хоч і дуже намагалися.

У другому поєдинку дня зійшлися «Харківські Соколи» та «Будівельник». Рахунок у матчі відкрили гості та невдовзі повели 6:0. «Будівельник» продовжив утримувати лідерство та виграв першу чверть 21:19. Друга десятихвилинка виявилася як для матчів Суперліги дуже результативною. «Будівельник» набрав 24 бали, а харків'яни – 35, що дозволило «Соколам» виграти першу половину матчу 54:45. І хоча дві наступні чверті залишилися за «Будівельником», здобутої раніше переваги вистачило «Харківським Соколам» для підсумкової перемоги.

• «Дніпро» - «Черкаські Мавпи» 86:81 (26:21, 22:21, 15:17, 23:22);
  • «Харківські Соколи» - «Будівельник» 105:99 (19:21, 35:24, 22:24, 29:30).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 29 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах Кубка України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.