Дерева замість квітів: в Україні хочуть оточити школи "зеленим щитом"

Читать на русском

Мета флешмобу - створити зелений щит з дерев між автодорогами і навчальними закладами

Читать на русском

Мета флешмобу - створити зелений щит з дерев між автодорогами і навчальними закладами

20 березня 2021 року в рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України» відбудеться II екологічний флешмоб «Дерева замість квітів». В рамках флешмобу школярі, вчителі, батьки та менеджери шкіл будуть садити дерева та кущі біля навчальних закладів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ngosmartcity .

Мета флешмобу - створити зелений щит з дерев між автодорогами і навчальними закладами та так поліпшити якість повітря, яким дихають діти.

Перший флешмоб «Дерева замість квітів» відбувся восени 2019 року, тоді висадили понад тисячу саджанців дерев і кущів.

"Завдяки спільним зусиллям учасників акції навколо київських шкіл навесні розквітнуть декоративні яблуні, алея з кущів форзиції, спіреї, дейції та інші рослини. Основна ідея заходу - привернути учнів і їх батьків до активності, яка спрямована на поліпшення якості повітря біля навчальних закладів, відновлення екосистеми України, а також розвитку екологічної свідомості людей", - йдеться в повідомленні.

Ідея такого флешмобу з'явилася після проведення аналізу якості повітря у 34 школах Києва. Результати дослідження показали, що в повітрі значно перевищена концентрація оксиду азоту, що може стати причиною небезпечних захворювань (дихальної недостатності, гаймориту, бронхіту, раку легенів).

Одним з найбільш ефективних способів вирішення цієї проблеми є створення захисного бар'єру з дерев між дорогою та школою.

Нагадаємо, українці тепер можуть поскаржитися на забруднення екології через Save ecobot.Система включає в себе і карту забруднення повітря на території всієї країни. Відповідний функціонал презентувало Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.

Також Інформатор писав, що в Україні в шість разів збільшили суми відшкодування за сильне забруднення земель .

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.