У США назвали єдину умову введення військ в Україну

Читать на русском

Це станеться лише в одному критичному випадку

Читать на русском
Конгресмен Джеффріс і Володимир Зеленський
Конгресмен Джеффріс заявив, що військові США можуть втрутитись у війну в Україні

Це станеться лише в одному критичному випадку

Лідер Демократичної партії в Палаті представників США Хакім Джеффріс не виключив, що країна може бути змушена ввести війська в Україну. Це станеться лише у тому випадку, якщо Київ зазнає повної поразки у війні проти Росії.

Про ймовірне введення військ США в Україну Джеффріс повідомив в інтерв'ю телеканалу CBS. При цьому він додав, що не можна допустити падіння України.

"Ми не можемо допустити падіння України, тому що якщо це станеться, існує велика ймовірність, що Америка буде змушена втрутитися в конфлікт - не лише фінансово, але й за допомогою наших солдатів", - сказав Джеффріс.

Конгресмен переконаний, що у Республіканській партії набирає силу проросійська фракція, якій він закинув затримку з затвердженням додаткового фінансування військових потреб Києва. На його думку, ця фракція не хоче підтримувати Україну і не вважає, що Росія є ворогом Сполучених Штатів. За його словами, на чолі цієї фракції стоїть членкиня Палати представників Марджорі Тейлор Грін.

Війська НАТО в Україні

Президент Франції Еммануель Макрон заявив у лютому після саміту європейських лідерів у Парижі, що поки немає рішення про офіційне введення західних сухопутних військ в Україну. Французький лідер не виключив такої можливості в майбутньому.

"Найбільш запеклі дискусії точилися взагалі навколо питання про введення військ в Україну. Згоди з цього питання не було. Думки різняться, і таких рішень абсолютно немає", - повідомив тоді журналістам президент Анджей Дуда, який брав участь у розмовах.

Макрон переконаний, що безпека Європи завершиться, якщо Україна впаде. Французький президент додав, що Росія не зупиниться й рухатиметься далі, погрожуючи Литві, Польщі, Румунії, Франції. Президент Франції додав, що РФ має далекобійні балістичні ракети, через які нікому спокою не буде. 

Водночас у НАТО окреслили дві "червоні лінії", порушення яких стане приводом для введення військ Альянсу в Україну. У першому випадку йдеться про залучення до війни проти України Білорусі. У другому випадку - напад Росії на Польщу, країни Балтії чи Молдову. У НАТО є план дій у відповідь, якщо Росія наважиться на такі кроки.  

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, чому НАТО не зможе захистити країни Балтії від Росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.