«Зоря» програла «Бразі», Мілан та Арсенал здобули великі перемоги - всі результати другого туру Ліги Європи

Пропустивши два м'ячі на старті поєдинку, «Зоря» змогла відповісти лише одним на останній хвилині матчу.

Про події в матчах групового етапу Ліги Європи і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У четвер, 29 жовтня відбулися матчі другого туру групового етапу розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21. У групі G луганська «Зоря» на стадіоні «Славутич-Арена» в Запоріжжі приймала португальський клуб «Брага».

Команди виступали у таких складах:

Зоря: Василь - Фаворов, Вернидуб, Цвек, Хомченовський - Назарин, Іванисеня, Юрченко - Кочергін - Кабан, Луньов

Запасні: Шевченко, Руфат, Перович, Гладкий, Абу Ханна, Піддубний, Гринь, Сайядманеш, Циганікс

Брага : Матеус - Есгайо, Віана, Сілва, Карму - Моура, Каштру, Франсержіу, Гайтан - Р. Орта, Паулінью

Запасні: Са, Сантуш, Зе Карлуш, гальм, Роланду, Новайш, Аль-Мусраті, Руїс, А. Орта, Медейруш , Гільєрме.

Перший момент у матчі виник біля воріт гостей. Удар Кочергіна заблокував захисник, м'яч свічкою злетів вгору і голкіпер «Браги» Матеус його забрав. І саме воротар португальців почав гольову атаку. Матеус вибив м'яч у центр поля, Есгайо його підібрав, і зробив прохід по правому фланзі. Наблизившись до штрафного «Зорі», Есгайо навісив в штрафну, і Паулінью в дотик відправив м'яча під поперечину.

Не змусив себе довго чекати і другий гол у ворота «Зорі». На 11-й хвилині Сілва перехопив м'яч в центральному колі, пройшов до штрафного та віддав пас Гайтану, який точно пробив у дальній верхній кут. «Зоря» трохи прийшла до тями, і на 16-й хвилині потужний удар Кочергіна Матеус перевів на кутовий. Кочергін продовжив обстрілювати ворота «Браги», але на цей раз пробив мимо.

На 28-й хвилині Кочергін вирвався до воріт «Браги», і його перед штрафним збив Карму. Захисник отримав жовту картку, а удар Юрченка зі штрафного прийшовся в руки воротарю. На 45-й хвилині Юрченко отримав м'яч перед штрафним, але пробив вище воріт. Ще одну можливість Юрченко упустив через дві хвилини, з 12-ти метрів пробив поруч з дальньою стійкою.

На початку другого тайму Кабан небезпечно зіграв проти голкіпера «Браги», за що отримав попередження від арбітра зустрічі. На 58-й хвилині Кабан зліва увійшов у штрафну «Браги», але пробив вище воріт. «Зоря» взяла м'яч під свій контроль і провела ряд атак. Але спочатку Іванисеня в боротьбі із захисником з близької відстані пробив вище воріт, а потім свої моменти не реалізували Юрченко і Гладкий. На 84-й хвилині Василь вийшовши з воріт і скоротивши кут обстрілу не дозволив Гільєрме забити третього м'яча у ворота «Зорі». А на останній компенсованій хвилині Іванисеня дальнім обвідним ударом відправив м'яч у ворота португальського клубу. «Зоря» програла два стартові поєдинки, чим значно ускладнила собі завдання виходу з групи.

У другому поєдинку групи G «АЕК» приймав «Лестер». На 17-й хвилині матчу Варди ударом з пенальті вивів команду гостей вперед. Голкіпер «АЕКа» дотягнувся до м'яча, однак відбити удар не зумів. На 39-й хвилині Чоудхері залишився один на куті воротарського після подачі кутового з правого флангу, і поклавши корпус, пробив в ближній кут воріт «АЕКа».

У дебюті другої половини зустрічі «АЕК» скоротив розрив в рахунку. Манталос зробив закид над головами захисників «Лестера», і Танкович першим дотиком відправив м'яч у ворота. Більшого футболісти «Лестера» суперникам не дозволили і виграли другий поєдинок у груповому етапі.

Результати матчів другого туру Ліги Європи.

• Зоря - Брага 1: 2 (Іванисеня, 90 + 6 - Паулінью, 4, Гайтан, 11);
  • АЕК - Лестер Сіті 1: 2 (Танкович, 49 - Варди, 18 (з пенальті), Чоудхері, 39).

• Црвена Звезда - Слован Ліберец 5: 1.

У четвер, 5 листопада, відбудуться поєдинки третього туру групового етапу Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матчі «Шахтар» - «Інтер» і «Ференцварош» -«Динамо»,а також про результати поєдинків другого туру Ліги Чемпіонів .