RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
16:12, 22 Липня
Информатор UA

Интро

Сервіс відеодзвінків Zoom отримав величезну популярність під час пандемії COVID-19, коли багатьом компаніям довелося перенести роботу в онлайн. Тепер сервіс додав підтримку Zoom Apps і Zoom Events. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Verge . Додатки Zoom - це сторонні інтеграції, які будуть відображатися прямо під час відеодзвінка Zoom. Всього користувачам буде доступно більше 50 додатків, зокрема такі додатки, як Asana, додаток для фону Pexels, або навіть такі ігри, як HeadsUp. Якщо ви використовуєте останню версію клієнта Zoom, ви зможете встановлювати додатки з нової вкладки , яка з'явиться на панелі інструментів під час відеодзвінка Zoom. Платформа заходів Zoom Events пропонує функції, які допоможуть проводити віртуальні заходи. Наприклад, ви можете створити хаб, який надає детальну інформацію про подію, і налаштувати чат в хабі. Ви також зможете продавати квитки на онлайн-захід через Zoom Events без комісії. У Zoom також є OnZoom,платформа для проведення заходів, розроблена для малого бізнесу. Правда вона все ще перебуває на стадії бета-тестування. Zoom вперше анонсувала OnZoom і інтегровані сторонні додатки в жовтні минулого року, а платформа Zoom Events була вперше представлена у травні. Раніше ми повідомляли, що у російського модуля , який запустили до МКС, виникли проблеми на орбіті Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .

Zoom додав підтримку сторонніх додатків

Читать на русском
Zoom додав підтримку сторонніх додатків

Загалом користувачам буде доступно більше 50 додатків

Сервіс відеодзвінків Zoom отримав величезну популярність під час пандемії COVID-19, коли багатьом компаніям довелося перенести роботу в онлайн. Тепер сервіс додав підтримку Zoom Apps і Zoom Events.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Verge .

Додатки Zoom - це сторонні інтеграції, які будуть відображатися прямо під час відеодзвінка Zoom. Всього користувачам буде доступно більше 50 додатків, зокрема такі додатки, як Asana, додаток для фону Pexels, або навіть такі ігри, як HeadsUp. Якщо ви використовуєте останню версію клієнта Zoom, ви зможете встановлювати додатки з нової вкладки «Додатки», яка з'явиться на панелі інструментів під час відеодзвінка Zoom.

Платформа заходів Zoom Events пропонує функції, які допоможуть проводити віртуальні заходи. Наприклад, ви можете створити хаб, який надає детальну інформацію про подію, і налаштувати чат в хабі. Ви також зможете продавати квитки на онлайн-захід через Zoom Events без комісії. У Zoom також є OnZoom,платформа для проведення заходів, розроблена для малого бізнесу. Правда вона все ще перебуває на стадії бета-тестування. Zoom вперше анонсувала OnZoom і інтегровані сторонні додатки в жовтні минулого року, а платформа Zoom Events була вперше представлена у травні.

Раніше ми повідомляли, що у російського модуля «Наука», який запустили до МКС, виникли проблеми на орбіті 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.