RU
Головна
Україна
Політика
22:01, 11 Червня
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 1473-ІХ "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо вирішення окремих питань, пов'язаних з проведенням розвідувальних заходів". Парламент прийняв його 21 травня 2021 року. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу президента. Законопроект: вдосконалить роботу розвідки, створить правові основи для розгляду судом клопотань на проведення розвідувальних заходів, підвищить ефективність та оперативність розкриття правопорушень. При розгляді судом справ про надання дозволу на проведення розвідувальних заходів Законом забороняється зйомка або аудіозапис судових засідань. Згідно з документом, голова апеляційного суду (або призначений ним суддя апеляційного суду) буде контролювати дотримання прав, свобод та інтересів осіб під час розгляду питання про надання дозволу на розвідувальні заходи. Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський підписав Закон про будинки і центри культури. Також повідомлялося, Зеленський підписав пакет законів про пільгове розмитнення "євроблях". Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Зеленський підписав закон, який регулює розгляд в судах справ, пов'язаних з розвідкою

Читать на русском
Зеленський підписав закон, який регулює розгляд в судах справ, пов'язаних з розвідкою

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування

Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 1473-ІХ "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо вирішення окремих питань, пов'язаних з проведенням розвідувальних заходів". Парламент прийняв його 21 травня 2021 року.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу президента.  

Законопроект:

  • вдосконалить роботу розвідки,
  • створить правові основи для розгляду судом клопотань на проведення розвідувальних заходів,
  • підвищить ефективність та оперативність розкриття правопорушень.

При розгляді судом справ про надання дозволу на проведення розвідувальних заходів Законом забороняється зйомка або аудіозапис судових засідань

Згідно з документом, голова апеляційного суду (або призначений ним суддя апеляційного суду) буде контролювати дотримання прав, свобод та інтересів осіб під час розгляду питання про надання дозволу на розвідувальні заходи.

Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський підписав Закон про будинки і центри культури.

Також повідомлялося, Зеленський підписав пакет законів про пільгове розмитнення "євроблях".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.