Суспiльство

Зеленський запустив новий флешмоб для молоді. Приз - зустріч з самим Зеленським

Читати російською
Буде 10 переможців

21 листопада президент України Володимир Зеленський ініціював акцію для молоді під назвою UkraineNow. Переможці отримають можливість особисто зустрітися та поспілкуватися із Зеленським у наступному році.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Офіс Президента.

"Переглянув відео про нашу сучасну Україну, про молоді покоління свободи, які народжені у незалежній країні. Вільні, красиві, сильні! Це та Україна, в яку я вірю. А подивимося, у яку Україну вірить наша молодь", - так описав Зеленський мету флешмобу.

Умови для участі:

- записати ролик тривалістю до однієї хвилини, у якому поділитися своїми успіхами, розповісти і показати, що означає саме для тебе бути українцем та як ти змінюєш життя країни на краще;

- розмістити відео на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook або Instagram або відправити за адресою: ukrainenow.videos@gmail.com;

- у пості тегнути сторінку @UkraineNOW;

- поставити хештег #IamUkraineNow;

- поставити «лайк» сторінці з повідомленням про конкурс та підписатися на сторінку @UkraineNOW.

Надіслати відеоролики для участі у конкурсі можна до 1 березня 2021 року.За результатами конкурсу журі обере 10 переможців. Вони отримають можливість зустрітися та поспілкуватися на важливі теми з Президентом в день 30-ї річниці незалежності України.