«Запоріжжя» на домашньому майданчику розгромило «Будівельник»

«Будівельник» програв утретє поспіль.

«Запоріжжя» продовжує збирати скальпи іменитих суперників. «Будівельник» провалив заключну чверть і з великим рахунком програв.

Про перебіг подій в матчі баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 22 січня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. У Запоріжжі однойменний баскетбольний клуб приймав київський «Будівельник». У матчах попереднього туру «Запоріжжя» обіграло чемпіона України «Дніпро», а «Будівельник» з різницею у два очки поступився лідеру поточного чемпіонату «Київ-Баскету".

Перші очки в матчі набрав гравець «Запоріжжя» Тихонов, на що гості відповіли двома балами Анісімова. На 5-й хвилині Форчун вивів господарів вперед на 6 очок. Команди обмінялися точними триочковими. У господарів снайперські якості проявили Форчун і Кеффі, у «Будівельника» - «новачок» команди Звонов. У кінцівці «Запоріжжя» додало і виграло першу чверть 25:13.

В перші секунди другої чверті «Будівельник» набрав 5 очок, скоротивши відставання до семи пунктів. Кидок Форчуна з-за дуги і два бали Сизова знову повернули «Запоріжжю» колишню перевагу. Кияни не соромилися порушувати правила, за три з половиною хвилини вичерпавши ліміт командних фолів. До середини другої чверті перевага «Запоріжжя» досягла 13-ти очок. «Будівельник» намагався сильно не відпускати суперника, відповідаючи кидком на кидок. і це принесло певний успіх - різниця в рахунку скоротилася і на перерву команди пішли за рахунку 48:38.

Старт третьої чверті знову виграли гості. Ривок 10: 0 дозволив «Будівельнику» зрівняти рахунок. Господарі повернули собі лідерство, хоча забезпечити колишню перевагу не змогли. Джонсон знову зрівняв рахунок, але запорізькі баскетболісти змогли вирватися вперед на 5 очок. Така різниця в рахунку збереглася до кінця третьої чверті - 70:65.

Мальчевський дальнім кидком набрав перші очки для «Запоріжжя» в заключній десятихвилинці. Після швидкого прориву Форчуна господарі майданчика повели +13, а Маяускас кидком із-за дуги зміцнив лідерство запорізького клубу. У гостей повністю розладналася гра в атаці. Чергове перехоплення завершилося двома балами від Кеффі і загальною різницею у 20 очок за чотири хвилини до кінця основного часу матчу. Відіграти таке відставання гості не змогли і зазнали 10-ї поразки в сезоні Суперліги.

• «Запоріжжя» - «Будівельник» 96:78 (25:13, 23:25 22:27 26:13).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 23 і 24 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результатати контрольних матчів «Динамо» і «Шахтаря», про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .