RU
Головна
Україна
Події
12:34, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

У Львівській області затримали 24-х громадян Бразилії, які незаконно перебували на території України. Вони мали намір потрапити до країн ЄС. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Служби безпеки України. До організації каналу нелегальної міграції причетний місцевий підприємець - колишній працівник органів внутрішніх справ. Іноземців він розміщував у своєму готелі під легендою "футбольних уболівальників з Бразилії". Згідно з чинним законодавством іноземців примусово повернуть на батьківщину. Зараз оперативники перевіряють затриманих на можливу причетність до скоєння злочинів в Україні і за кордоном. Також з'ясовують, хто ще причетний до переправлення нелегалів. Нагадаємо, у Львівській області прикордонники затримали нелегальних мігрантів з Китаю та Лівану. Крім того, Україна відправила до Литви другий вантаж для посилення охорони кордонів від нелегальних мігрантів. Також Інформатор писав, що у Литві планують пропонувати 300 євро нелегальним мігрантам.В країні вважають, що таке рішення сприятиме їхньому поверненню додому. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

"Замаскували" під футбольних уболівальників: у Львівській області затримали 24-х громадян Бразилії

Читать на русском
"Замаскували" під футбольних уболівальників: у Львівській області затримали 24-х громадян Бразилії

Їх примусово повернуть на батьківщину

У Львівській області затримали 24-х громадян Бразилії, які незаконно перебували на території України. Вони мали намір потрапити до країн ЄС.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Служби безпеки України.

До організації каналу нелегальної міграції причетний місцевий підприємець - колишній працівник органів внутрішніх справ. Іноземців він розміщував у своєму готелі під легендою "футбольних уболівальників з Бразилії".

Згідно з чинним законодавством іноземців примусово повернуть на батьківщину. Зараз оперативники перевіряють затриманих на можливу причетність до скоєння злочинів в Україні і за кордоном. Також з'ясовують, хто ще причетний до переправлення нелегалів.

 

Нагадаємо, у Львівській області прикордонники затримали нелегальних мігрантів з Китаю та Лівану. Крім того, Україна відправила до Литви другий вантаж для посилення охорони кордонів від нелегальних мігрантів.

Також Інформатор писав, що у Литві планують пропонувати 300 євро нелегальним мігрантам.В країні вважають, що таке рішення сприятиме їхньому поверненню додому.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.