“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Отримані кошти ці структури перераховували іншим компаніям-нерезидентам
Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) повідомили братові екс-глави Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами ( "Держінвестпроект") про підозру. Він звинувачується у легалізації коштів шляхом придбання більше 700 земельних ділянок.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр НАБУ .
Це вже другий близький родич екс-глави "Держінвестпроекту", задіяний в схемі із заволодіння грошима, виділеними на реалізацію національних проектів. Його дії кваліфіковані за ч.1 ст. 255, ч.3 ст. 27 ч.4 ст. 28 ч.3 ст. 209 КК України. У зв'язку з тим, що його місцезнаходження не встановлено, повідомлення про підозру відправили за місцем його реєстрації.
"У 2012 і 2014 роках компанія, перебувала у сфері управління" Держінвестпроекту "і надала позики в розмірі 259,2 млн гривень двом приватним компаніям нібито для реалізації національних проектів "Якісна вода" та "Олімпійська надія-2022". Ці компанії, мали ознаки фіктивності та були підконтрольні керівництву "Держінвестпроекту". Отримані кошти ці структури перераховували іншим компаніям-нерезидентам", - йдеться у повідомленні.
В кінці ланцюга кошти виявилися на рахунках іноземних компаній на Кіпрі, бенефіціарним власником яких виявився рідний брат екс-глави "Держінвестпроекту". Ці кіпрські компанії придбали частки в статутних капіталах українських ТОВ, протягом 2013-15 роках скупили у громадян України понад 700 земельних ділянок у Закарпатській і Волинській областях загальною площею близько 1000 га. У липні минулого року на ці земельні ділянки наклали арешт.
Зараз детективи встановлюють інших учасників схеми і продовжують вести переговори з компетентними органами Панами про притягнення до кримінальної відповідальності екс-главу "Держінвестпроекту".
Зазначимо, екс-главу "Держінвестпроекту" Генпрокуратура екстрадувала з Панами у 2017 році на таких умовах, за яких детективи поки не можуть йому повідомити про підозру, незважаючи на доказову базу.
Нагадаємо, НАБУ вручило нові підозри у справі про присвоєння 1,2 млрд гривень VAB Банком. Крім того, силовики затримали чиновника Державної регуляторної служби, він вимагав 10 тис. доларів за призначення на посаду в одному з міністерств України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .