"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Хакери намагаються проникати до архівів держустанов і торгувати даними
У 2021 році в Україні зафіксовано майже 14 млн інцидентів в сфері кібербезпеки. Тенденція свідчить про збільшення випадків інтернет-шахрайства та продажу великих баз даних.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на РНБО .
Більшість атак в нашій країні були спрямовані на державний сектор (75% випадків).
В середньому за місяць найбільша кількість інцидентів була пов'язана з несанкціонованим доступом до комп'ютерних систем (70% випадків), скануванням ресурсів (10% випадків) і здійсненням атак типу brute-force (7% випадків).
Окремо можна виділити фішингові атаки (шахрайство в мережі), які були зафіксовані більш ніж (400 тисяч випадків).
Атаки полягали в розсилці по держустановах фейковий листів нібито з емейлу Держспецзв'язку. Вірус з цього листа "розкривав" шахраям доступ до уражених комп'ютерів. У звіті Національного координаційного центру кібербезпеки кажуть, що більшість таких атак вдалося випередити.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні більшість кіберзагроз надходить з боку Російської Федерації .
Також повідомлялося, що в Україні створили сучасний класифікатор онлайн-загроз .