RU
Головна
Світ
15:11, 8 Квітня

Європейська правозахисна організація звинуватила Google в незаконному використанні даних про дії користувачів

Європейська правозахисна організація звинуватила Google в незаконному використанні даних про дії користувачів

По суті, Google звинувачують у порушенні повноцінного закону про рекламу

Некомерційна правозахисна організація Noyb подала офіційну скаргу на Google до Управління із захисту даних Франції. За словами представників організації, компанія порушує європейський «Закон про cookie-файли».

Про це повідомляє Engadget,- передає Інформатор.

Noyb (My Privacy is None of Your Business) має на увазі в своїй скарзі рекламний ідентифікатор AAID, який автоматично присвоюється кожному девайсу, що працює на Android. Його неможливо видалити, та й вплинути на його роботу теж важко - ви можете скинути його, але це ніяк не врятує вас від реклами, заснованої на історії ваших запитів.

Європейський закон, в свою чергу, вимагає, щоб всі користувачі мали повноцінну можливість заблокувати збір і зберігання інформації про їхні дії. AAID такої можливості не надає, тому, фактично, політика Google порушує європейські закони.

Сама Noyb вважає, що може досягти своєї скаргою як мінімум застосування серйозних санкцій по відношенню до компанії. Раніше ця ж організація виступала проти трансатлантичного договору EU-US Privacy Shield. Він дозволяв компаніям з США отримувати потрібні персональні дані від організацій ЄС. Закінчилося все це тим, що Європейський суд визнав таку угоду нейдійсною.

Нагадаємо, що актор Зак Ейвері провернув фінансові махінації на 690 мільйонів доларів на фейковий угодах з Netflix та HBO.Також ми розповідали, що Facebook розповів про причини витоку особистих даних 533 мільйонів користувачів .

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.