RU
Головна
Життя
13:15, 11 Червня
Информатор UA

Интро

У Харкові суд знову визнав незаконним рішення міськради про перейменування проспекту Григоренка на проспект Жукова. Про це повідомляє , - передає Інформатор . Суд визнав протиправним і недійсним 1 пункт рішення Харківської міськради від 24 лютого цього року, яким міська рада втретє повернула на карту Харкова проспект Жукова. ... частково задовольнити. Визнати протиправним і недійсним п. 1 рішення Харківської міської ради від 24.02.21 Про вшанування історичної пам'яті .... В задоволенні решти позовних вимог відмовити. Стягнути [...] судові витрати за рахунок Харківської міськради, - оголосила суддя. Зазначимо, що у сторін є 30 днів на апеляцію з дня прийняття рішення. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що проспект Бандери в Києві знову став Московським, місто подає апеляцію до суду. Крім того, Львів просить Зеленського повернути Бандері звання героя України. Також Інформатор писав, що у Києві повернули проспект Бандери і перейменували чотири вулиці. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Втретє визнали незаконним: у Харкові знову перейменували проспект Жукова

Читать на русском
Втретє визнали незаконним: у Харкові знову перейменували проспект Жукова

У місті епопея з перейменуванням проспекту отримала продовження

У Харкові суд знову визнав незаконним рішення міськради про перейменування проспекту Григоренка на проспект Жукова.

Про це повідомляє «Суспільне», - передає Інформатор .

Суд визнав протиправним і недійсним 1 пункт рішення Харківської міськради від 24 лютого цього року, яким міська рада втретє повернула на карту Харкова проспект Жукова.

«... частково задовольнити. Визнати протиправним і недійсним п. 1 рішення Харківської міської ради від 24.02.21 «Про вшанування історичної пам'яті ...». В задоволенні решти позовних вимог відмовити. Стягнути [...] судові витрати за рахунок Харківської міськради», - оголосила суддя.

Зазначимо, що у сторін є 30 днів на апеляцію з дня прийняття рішення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що проспект Бандери в Києві знову став Московським, місто подає апеляцію до суду. 

Крім того, Львів просить Зеленського повернути Бандері звання героя України. 

Також Інформатор писав, що у Києві повернули проспект Бандери і перейменували чотири вулиці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.