"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Росія продовжує підривати безпеку України, - впевнений він
Остаточне врегулювання російсько-українського конфлікту залишається все ще досить далекою перспективою. Росія продовжує підривати безпеку України.
Про це заявив перший заступник глави парламенту Руслан Стефанчук за підсумками засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО, - передає Інформатор.
«Порушення режиму припинення вогню на Донбасі з боку агресора, погіршення ситуації з правами людини в окупованому Криму і тривала мілітаризація Азово-Чорноморського регіону продовжують підривати безпеку України і всього регіону. Незважаючи на певні позитивні тенденції, остаточне врегулювання російсько-українського конфлікту залишається все ще досить далекою перспективою», - повідомив він.
За словами Стефанчука, зараз ситуація з безпекою в зоні ООС на Донбасі погіршується через збільшення кількості російських збройних провокацій і порушень режиму тиші.
«Режим припинення вогню, встановлений 22 липня 2020 року, істотно зменшив втрати в районі конфлікту. При цьому він не привів до повного перемир'я. З моменту встановлення режиму припинення вогню 8 українських військовослужбовців були вбиті і 30 поранені. Всього впродовж 2020 року за виконання службових обов'язків загинули 50 українських військовослужбовців», - зазначив Стефанчук.
Він додав, що російська сторона продовжує намагатися імплементувати свій деструктивний підхід, який може бути описаний формулою: «хитка безпека в обмін на політичні поступки». Політик також висловив думку, як Росія розглядає пандемію в контексті конфлікту на Донбасі.
«Кремль розглядає кризу, викликану пандемією, як можливість прибрати питання агресії з міжнародного порядку денного, легітимізувати свої досягнення і окупацію, а також зняти санкції», - заявив Стефанчук.
Нагадаємо, напередодні на Донбасі бойовики тринадцять разів порушили режим «тиші».Двоє військових загинули, четверо поранені.
Також Інформатор писав, що ОБСЄ з початку перемир'я зафіксувала на Донбасі 7 950 порушень «тиші» .