RU
Головна
Життя
Будівництво
11:44, 14 Травня
Информатор UA

Интро

У Києві прийняли рішення про проведення масштабних ремонтно-реставраційних робіт на мості Метро через Дніпро. Це буде перше оновлення мосту з моменту введення в експлуатацію у 1965 році.  Про це повідомили у прес-службі КМДА,передає Інформатор .  Ремонт торкнеться всіх елементів мосту: облаштують нову систему водовідведення, відремонтують конструкції прогонів споруд та опор, зроблять монолітні залізобетонні плити і замінять тротуарні блоки, а також шви. Одним з найбільш важливих елементів реконструкції буде посилення балок прогонової споруди, арочні конструкції посилять пучками арматури, а всі залізобетонні елементи мосту захистять антикорозійними сумішами. Під час робіт планують розширити тротуари для облаштування велодоріжок. Після завершення робіт міст буде прикрашати декоративне підсвічування. Зазначимо, що оновлення переправи буде проходити за рахунок кредиту ЄБРР у розмірі 60 млн євро.  Нагадаємо, Україна отримає 100 млн євро від ЄІБ для модернізації освітлення. Крім того, в Україні на реконструкцію льотної смуги Борисполю залучать 270 млн євро від ЄІБ. Також інформатор писав, Україна і Франція уклали угоди на понад 1,3 млрд євро.  

Вперше з 1965 року: у Києві проведуть масштабну реконструкцію мосту Метро

Читать на русском
Вперше з 1965 року: у Києві проведуть масштабну реконструкцію мосту Метро

Ремонт фінансуватиметься за кошти кредиту у 60 млн євро від Європейського банку

У Києві прийняли рішення про проведення масштабних ремонтно-реставраційних робіт на мості Метро через Дніпро. Це буде перше оновлення мосту з моменту введення в експлуатацію у 1965 році. 

Про це повідомили у прес-службі КМДА,передає Інформатор

Ремонт торкнеться всіх елементів мосту: облаштують нову систему водовідведення, відремонтують конструкції прогонів споруд та опор, зроблять монолітні залізобетонні плити і замінять тротуарні блоки, а також шви.

Одним з найбільш важливих елементів реконструкції буде посилення балок прогонової споруди, арочні конструкції посилять пучками арматури, а всі залізобетонні елементи мосту захистять антикорозійними сумішами. Під час робіт планують розширити тротуари для облаштування велодоріжок. Після завершення робіт міст буде прикрашати декоративне підсвічування.

Зазначимо, що оновлення переправи буде проходити за рахунок кредиту ЄБРР у розмірі 60 млн євро. 

Нагадаємо, Україна отримає 100 млн євро від ЄІБ для модернізації освітлення. Крім того, в Україні на реконструкцію льотної смуги Борисполю залучать 270 млн євро від ЄІБ.

Також інформатор писав, Україна і Франція уклали угоди на понад 1,3 млрд євро.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.