Світ

Влада Мінська оцінила збиток від масових мітингів в місті

Читати російською
У вихідні сума збитку зростає

Мінськ з початку протестів зазнав збитків на понад 750 тисяч білоруських рублів (близько 292 тисяч доларів). Сюди входять прибирання території та усунення пошкоджень інфраструктури.

Як передає Інформатор,про це заявив на брифінгу начальник управління міського господарства та енергетики Мінміськвиконкому Володимир Лебідь, повідомляє "Белта" .

"З початку несанкціонованих заходів збитки становлять понад 750 тисяч (білоруських) рублів", - заявив він.

За словами Лебедя, в будній день протести завдають місту збитків на близько 3900 доларів, а у вихідні він виростає до 8-12 тисяч доларів.

"Сюди входить прибирання території, усунення несанкціонованих написів на фасадах та на інших елементах. У перші дні ще били скло в автобусах, спалювали сміттєві баки, лавки перевертали. А елементи інфраструктури (світлофори, знаки) не зафарбовуються, їх потрібно замінювати", - сказав чиновник.

Відзначимо, В Білорусі розпочалися масові акції протесту після виборів глави держави 9 серпня, на яких Лукашенко нібито отримав більше 80% підтримки. Частина білоруського суспільства була не згодна з таким результатом голосування та вийшла на вулиці. Мінськ став епіцентром протестів в країні.

Раніше Інформатор писав, що близько 300 російських військових та 70 одиниць бойової та спеціальної техніки відправляться до Білорусі . Вони повинні взяти участь у військових навчаннях «Слов'янське братерство-2020», як пояснили в Міністерстві оборони Росії.