RU
Головна
Україна
Події
13:18, 1 Червня
Информатор UA

Интро

Угоду між Україною й Італією про визнання водійських посвідчень призупинили. Про підписання й набуття чинності нової угоди повідомлять додатково. Про це повідомили в посольстві України в Італії, передає Інформатор. Будь-які повідомлення про автоматичне продовження дії угоди не відповідають дійсності. Зараз міністерство внутрішніх справ України та міністерство інфраструктури Італії веде активну роботу над тим, щоби найближчим часом підписати нову угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія. Це дозволить українцям і надалі користуватися можливістю здійснювати обмін своїх водійських посвідчень на італійські документи, зазначили в посольстві. Нагадаємо, в Україні водійські права почали видавати за новими правилами. Крім того, Кабмін продовжив дію водійських прав старого зразка. Як раніше повідомляв Інформатор, у Міністерстві внутрішніх справ розповіли, як повернути водійське посвідчення після того, як вас його позбавили. У відомстві зазначають, що більше запитань виникає у водіїв, яких суд позбавив права керування на певний термін. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Визнання водійських посвідчень: Україна та Італія тимчасово призупинили угоду

Читать на русском
Визнання водійських посвідчень: Україна та Італія тимчасово призупинили угоду

Дію призупинили з 1 червня

Угоду між Україною й Італією про визнання водійських посвідчень призупинили. Про підписання й набуття чинності нової угоди повідомлять додатково.

Про це повідомили в посольстві України в Італії, передає Інформатор.

Будь-які повідомлення про автоматичне продовження дії угоди не відповідають дійсності. Зараз міністерство внутрішніх справ України та міністерство інфраструктури Італії веде активну роботу над тим, щоби найближчим часом підписати нову угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

«Це дозволить українцям і надалі користуватися можливістю здійснювати обмін своїх водійських посвідчень на італійські документи», — зазначили в посольстві.

Нагадаємо, в Україні водійські права почали видавати за новими правилами. Крім того, Кабмін продовжив дію водійських прав старого зразка.

Як раніше повідомляв Інформатор, у Міністерстві внутрішніх справ розповіли, як повернути водійське посвідчення після того, як вас його позбавили. У відомстві зазначають, що більше запитань виникає у водіїв, яких суд позбавив права керування на певний термін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.