RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
13:12, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Netflix випустив перший тизер серіалу Вікінги: Вальгалла. Ролик вийшов на офіційному YouTube-каналі стрімінгового сервісу, - передає Інформатор . Шоу стане продовженням , але події в ньому будуть розвиватися через приблизно сотню років після оригінального проекту. Саме тому новий серіал може зберегти мотив, але ніяк не вийде залишити колишніх героїв. У тизері нам вже показали нових персонажів: першовідкривача Америки Лейфа Ерікссона і його сестру, Фрейдіс Еріксдоттір. Поки що неясно, якою в серіалі буде Фрайдіс. Справа в тому, що в сагах вона була хитрою і жорстокою. Жінка вирішила відправитися досліджувати Америку після Лейфа, і змусила поїхати з нею в експедицію двох братів з родинами, щоб просто розправитися з ними. Коли її воїни не змогли піти на жорстоку розправу над п'ятьма жінками, то Фрейдіс сама порубала їх усіх на шматки сокирою. Після цього Лейф і прокляв свою сестру. Поки можемо лише гадати, буде героїня в серіалі такою ж небезпечною і жорстокою, або автори захочуть поглянути на саги з іншого боку. Сюжет нового проекту розповідатиме про знаменитих вікінгів епохи. Крім Лейфа показати повинні Гаральда Суворого, Кнуда Великого і Олафа Харальдссона. Прем'єра серіалу очікується у 2022 році. Нагадаємо, що виконавець головної ролі в серіалі Обі-Вана Кенобі розповів про свої враження від зйомок шоу . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Вийшов перший тизер майбутнього серіалу від Netflix «Вікінги: Вальгалла»

Читать на русском
Вийшов перший тизер майбутнього серіалу від Netflix «Вікінги: Вальгалла»

Шоу стане продовженням «Вікінгів», але на знайомих героїв розраховувати на варто

Netflix випустив перший тизер серіалу «Вікінги: Вальгалла».

Ролик вийшов на офіційному YouTube-каналі стрімінгового сервісу, - передає Інформатор .

Шоу стане продовженням «Вікінгів», але події в ньому будуть розвиватися через приблизно сотню років після оригінального проекту. Саме тому новий серіал може зберегти мотив, але ніяк не вийде залишити колишніх героїв.

 

 

У тизері нам вже показали нових персонажів: першовідкривача Америки Лейфа Ерікссона і його сестру, Фрейдіс Еріксдоттір. Поки що неясно, якою в серіалі буде Фрайдіс. Справа в тому, що в сагах вона була хитрою і жорстокою. Жінка вирішила відправитися досліджувати Америку після Лейфа, і змусила поїхати з нею в експедицію двох братів з родинами, щоб просто розправитися з ними. Коли її воїни не змогли піти на жорстоку розправу над п'ятьма жінками, то Фрейдіс сама порубала їх усіх на шматки сокирою. Після цього Лейф і прокляв свою сестру. Поки можемо лише гадати, буде героїня в серіалі такою ж небезпечною і жорстокою, або автори захочуть поглянути на саги з іншого боку. 

Сюжет нового проекту  розповідатиме про знаменитих вікінгів епохи. Крім Лейфа показати повинні Гаральда Суворого, Кнуда Великого і Олафа Харальдссона. Прем'єра серіалу очікується у 2022 році. 

Нагадаємо, що виконавець головної ролі в серіалі Обі-Вана Кенобі розповів про свої враження від зйомок шоу

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.