RU
Головна
Світ
15:36, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

У четвер, 14 жовтня, ще близько 300 осіб залишили свої будинки через виверження вулкана Кумбре-Велья на іспанському острові Ла-Пальма. Також на острові знову зафіксували землетрус. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters. "Вранці острів потряс землетрус магнітудою 4,5 бала, за даними Національного географічного інституту Іспанії - найсильніше зі 100 землетрусів, що сталися в зоні виверження за останні 24 години", йдеться в повідомленні. Лава вже спустошила майже 600 гектарів землі і зруйнувала близько 1500 будинків та інших будівель, у тому числі цементний завод. Потік лави також поглинув плантації бананів і авокадо, які життєво важливі для економіки острова. Нагадаємо, виверження вулкану почалося приблизно о 15:15 за місцевим часом 19 вересня. Потоки лави вистрілили в повітря, після чого стрімким потоком пішли вниз схилом. Вулкан знаходився на значній відстані від населеної частини острова, завдяки чому в місцевих жителів було достатньо часу, щоб евакуюватися. Крім того, на острові існує загроза вибухів та викидів токсичних газів. Також на острові зафіксували ряд землетрусів і сильних блискавок. Також Інформатор писав, що французький астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Томас Песке зробив знімок нічного виверження вулкану на Канарських островах. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Виверження вулкана на Канарах: на острові знову стався землетрус

Читать на русском
Виверження вулкана на Канарах: на острові знову стався землетрус

Сьогодні вранці на острові стався землетрус магнітудою 4,5

У четвер, 14 жовтня, ще близько 300 осіб залишили свої будинки через виверження вулкана Кумбре-Велья на іспанському острові Ла-Пальма. Також на острові знову зафіксували землетрус.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters.

"Вранці острів потряс землетрус магнітудою 4,5 бала, за даними Національного географічного інституту Іспанії - найсильніше зі 100 землетрусів, що сталися в зоні виверження за останні 24 години", — йдеться в повідомленні.

Лава вже спустошила майже 600 гектарів землі і зруйнувала близько 1500 будинків та інших будівель, у тому числі цементний завод.

Потік лави також поглинув плантації бананів і авокадо, які життєво важливі для економіки острова.

Нагадаємо, виверження вулкану почалося приблизно о 15:15 за місцевим часом 19 вересня. Потоки лави вистрілили в повітря, після чого стрімким потоком пішли вниз схилом. Вулкан знаходився на значній відстані від населеної частини острова, завдяки чому в місцевих жителів було достатньо часу, щоб евакуюватися.

Крім того, на острові існує загроза вибухів та викидів токсичних газів. Також на острові зафіксували ряд землетрусів і сильних блискавок.

Також Інформатор писав, що французький астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Томас Песке зробив знімок нічного виверження вулкану на Канарських островах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.