Відбулися матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів і Ліги конференцій

У матчах другого відбіркового раунду обійшлося без сенсацій.

Фаворити пар не зазнали особливих труднощів у матчах-відповідях. «Теута» (Албанія) змогла відігратися після домашньої поразки і вирвала перемогу в овертаймі.

Про результати матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів і Ліги конференцій повідомляє Інформатор.

У вівторок, 27 липня, відбулася частина матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів і Ліги конференцій. Із сезону 2021/22 УЄФА скасував правило виїзного гола, і тепер кількість м'ячів, забитих на чужому полі вже не має такого вирішального значення, як раніше.

У всіх чотирьох поєдинках кваліфікації Ліги чемпіонів у якості господарів виступали команди, що програли перші зустрічі на виїзді. Фаворити пар підтвердили свій статус, здобувши другу перемогу, тепер уже на полі суперника.

Тільки в поєдинку фінського ХІК зі шведським «Мальме» інтрига жила до останніх секунд. Фіни відкрили рахунок вже на першій хвилині, але «Мальме» швидко зрівняв рахунок. На 76-й хвилині вперед вийшли вже гості, однак через дві хвилини Ріскі повернув ХІКу надію на загальний успіх. І все ж вирвати перемогу, а з нею й путівку в наступний раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, фінській команді не вдалося

Матчі другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів:

• Жальгіріс (Литва) - Ференцварош (Угорщина) 1:3 перший матч 0:2;
  • Омонія (Кіпр) - Динамо Загреб (Хорватія) 0:1, перший матч 0:2;
  • Флора (Естонія) - Легія (Польща) 0:1, перший матч 1:2;
  • ХІК (Фінляндія) - Мальме (Швеція) 2:2, перший матч 1:2.

Три поєдинки пройшли у кваліфікації Ліги конференцій. Минулого тижня «Теута» несподівано програла домашній матч 0:2. У матчі-відповіді албанські футболісти до 80-ї хвилини відіграли відставання, а в додатковий час вирвали перемогу.

• Інтер Ескальдес (Андорра) - Теута (Албанія) 0: 3 (у дод. час), перший матч 2:0;
  • Будучност (Чорногорія) - Торсхавн (Фарерські острови) 0:2, перший матч 0:4;
  • Хіберніанс (Мальта) - Фольгоре (Сан-Марино) 4: 2, перший матч 3: 1.

28 липня пройдуть інші матчі кваліфікації Ліги чемпіонів. А 29 липня відбудуться матчі Ліги конференцій, у тому числі і «Ворскла» (Україна) - КуПС (Фінляндія). Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про завоювання дуетом Костевич/Омельчук «бронзи» ​​на Олімпіаді, про олімпійський рекорд українського плавця Михайла Романчука, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 27 липня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.