RU
Головна
Світ
16:38, 30 Серпня
Информатор UA

Интро

Внаслідок вибухів на військових складах в Казахстані загинули не менше 15 людей. Досі тривають пошуки одного зниклого безвісти. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Міністерства з надзвичайних ситуацій Казахстану . Сьогодні на місці вибуху сапери знайшли тіло ще однієї людини, особа якої встановлюється. Таким чином, загальна кількість загиблих сягає 15 осіб, серед жертв є і співробітники органів цивільного захисту. Пошуки зниклої людини тривають. Нагадаємо, в Казахстані трапився масштабний вибух на військовому об'єкті.Крім того, в аеропорті Кабулу пролунали вибухи,є загиблі і поранені. Також Інформатор повідомляв, після вибухів в Афганістані інформації про поранених українців поки що не надходило. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Вибухи в Казахстані: кількість загиблих зросла до 15, пошуки ще одного зниклого тривають

Читать на русском
Вибухи в Казахстані: кількість загиблих зросла до 15, пошуки ще одного зниклого тривають

Серед загиблих є і співробітники органів цивільного захисту

Внаслідок вибухів на військових складах в Казахстані загинули не менше 15 людей. Досі тривають пошуки одного зниклого безвісти.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Міністерства з надзвичайних ситуацій Казахстану .

Сьогодні на місці вибуху сапери знайшли тіло ще однієї людини, особа якої встановлюється. Таким чином, загальна кількість загиблих сягає 15 осіб, серед жертв є і співробітники органів цивільного захисту. Пошуки зниклої  людини тривають.

Нагадаємо, в Казахстані трапився масштабний вибух на військовому об'єкті.Крім того, в аеропорті Кабулу пролунали вибухи,є загиблі і поранені.

Також Інформатор повідомляв, після вибухів в Афганістані інформації про поранених українців поки що не надходило.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.