В Україні запустили безкоштовні курси для вивчення української мови

Читати російською
Під час карантину з'явилася додаткова можливість для саморозвитку

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси для вивчення і вдосконалення української мови. Платформа об'єднує відразу кілька сайтів.

Про це заявив міністр культури України Олександр Ткаченко, передає Інформатор .

Для вивчення української мови допоможе платформа від Мінкультури, вона доступна за посиланням .Вона має ресурси з різними форматами навчання: текстовому, відео або в інтерактивному - виконуючи вправи і завдання з правопису. Матеріали підійдуть для будь-якого рівня володіння мовою: як для носіїв, так і для іноземців, які хочуть оволодіти нею самостійно.

Додатково для іноземців рекомендують спробувати ще один ресурс, він доступний за за посиланням.Ресурс має понад 100 безкоштовних уроків. Обидві платформи постійно доповнюються, інтегруючи туди нові ресурси. Також є можливість запропонувати додати власний сервіс на платформу.

Відзначимо, що в Україні з 16 січня цього року вся сфера обслуговування перейшла на українську мову. З відвідувачами і клієнтами повинні спілкуватися тільки українською. Виняток - людина сама просить звертатися до неї іншою мовою.

Нагадаємо, уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь звернувся з листом до української асоціації футболу через мовний інцидент. Крім того, через порушення мовного закону омбудсмен отримав 605 скарг від українців .