Політика

В Україні озвучили за якої умови відбудеться реінтеграція Донбасу

Читати російською
Об'єднання кейсів Донбасу і Криму покладено в основу структури міністерства

Заступник міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко заявив, що питання повернення тимчасово окупованих територій - півострова Крим і частин Донецької і Луганської областей розглядається виключно як єдине ціле.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства реінтеграції окупованих територій,передає Інформатор .

"Коли ми говоримо про окуповані території, ми розглядаємо комплексно Крим і Донбас.Саме об'єднання цих двох кейсів дає нам в майбутньому перевага в напрямку деокупації цих територій", - заявив Яременко.

За словами заступника голови міністерства, питання повернення Донбасу на порядку денному разом з Кримом.

"Безпечна реінтеграція Донбасу потребує колосальних зусиль та концентрації ресурсів.РФ буде намагатися це використовувати в своїх інтересах для того, щоб відвернути увагу від питання Криму для легітимізації окупації українського півострова", - підкреслив Яременко.

Нагадаємо, Україна передала російським бойовикам список на взаємний обмін полоненими.

Крім того, президент України Володимир Зеленський обговорив з президентом Міжнародного комітету звільнення полонених і розмінування на Донбасі.

Також Інформатор писав, що українська сторона підготувала для Тристоронньої контактної групи «План спільних кроків» з пропозицією повного припинення конфлікту і демілітаризації окремих районів Донецької та Луганської областей на початку 2021 року.