RU
Головна
Україна
13:56, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

Рада Національної Безпеки і Оборони запустила сайт з українськими санкційними списками. Правда, поки що в цих списках нікого немає. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на РНБО . Сайт отримав назву "Перелік фізичних та юридичних осіб, стосовно яких застосовані обмежувальні заходи (санкції)". В РНБО стверджують, що на сайті розміщена інформація про 3 960 фізичних 1 848 юридичних осіб, які з травня 2017 року потрапили під санкції української влади. Також там розміщені дані фігурантів списків, номер указу президента, тип санкцій, термін їх дії і так далі. Як повинно бути На сайті також зазначено, що він працює в тестовому режимі, тому можуть бути труднощі із завантаженням інформації. Ми кілька разів намагалися оновити сайт з різних пристроїв, проте щоразу отримували один і той же результат - 0 людей у санкційному списку. Можливо, з часом робота сайту налагодиться. Як є насправді Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

В Україні з'явився сайт із санкційними списками, в яких нікого немає

Читать на русском
В Україні з'явився сайт із  санкційними списками, в яких нікого немає

Сайт поки що працює в тестовому режимі

Рада Національної Безпеки і Оборони запустила сайт з українськими санкційними списками. Правда, поки що в цих списках нікого немає.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на РНБО .

Сайт отримав назву "Перелік фізичних та юридичних осіб, стосовно яких застосовані обмежувальні заходи (санкції)". В РНБО стверджують, що на сайті розміщена інформація про 3 960 фізичних 1 848 юридичних осіб, які з травня 2017 року потрапили під санкції української влади. Також там розміщені дані фігурантів списків, номер указу президента, тип санкцій, термін їх дії і так далі.

 

Как должно быть

Як повинно бути

На сайті також зазначено, що він працює в тестовому режимі, тому можуть бути труднощі із завантаженням інформації. Ми кілька разів намагалися оновити сайт з різних пристроїв, проте щоразу отримували один і той же результат - 0 людей у санкційному списку. Можливо, з часом робота сайту налагодиться. 

Как есть на самом деле

Як є насправді

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.