RU
Головна
COVID-19
15:34, 13 Червня
Информатор UA

Интро

В Україні вже працюють понад 50 центрів вакцинації. Кількість вакцинованих людей зростає. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Інформатор. Найбільше центрів вакцинації — у Дніпропетровській області. «Кампанія з вакцинації населення проти COVID-19 набирає обертів. Цими вихідними по всій Україні запрацювало понад 50 центрів масової вакцинації. Серед них 13 — у Дніпропетровській області, 8 — у Львівській, 7 — в Одеській, 6 — у Полтавській», — повідомив він. Повний список з адресами й режимом роботи центрів у регіонах можна подивитися тут. «Вдячний усім представникам місцевої влади, органам місцевого самоврядування, які відгукнулися на заклик і розгорнули такі центри у своїх містах. Також хочу звернутися до тих, хто цього ще не зробив. Вакцин в Україні достатньо. Усі бажаючі повинні отримати можливість вакцинуватися ближче до свого місця проживання», — зазначив Шмигаль. Нагадаємо, в Україні за останню добу зафіксували 857 нових випадків коронавірусної хвороби. Одужали більше — 1 652 особи. Також Інформатор писав, що Україна за останню добу стала другою в Європі за смертністю від коронавірусу. А за кількістю нових заражень наша країна займає 6 місце. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні вже працюють понад 50 центрів вакцинації

Читать на русском
В Україні вже працюють понад 50 центрів вакцинації

Кылькість вакцинованих людей зростає

В Україні вже працюють понад 50 центрів вакцинації. Кількість вакцинованих людей зростає.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Інформатор.

Найбільше центрів вакцинації — у Дніпропетровській області.

«Кампанія з вакцинації населення проти COVID-19 набирає обертів. Цими вихідними по всій Україні запрацювало понад 50 центрів масової вакцинації. Серед них 13 — у Дніпропетровській області, 8 — у Львівській, 7 — в Одеській, 6 — у Полтавській», — повідомив він.

Повний список з адресами й режимом роботи центрів у регіонах можна подивитися тут.

«Вдячний усім представникам місцевої влади, органам місцевого самоврядування, які відгукнулися на заклик і розгорнули такі центри у своїх містах. Також хочу звернутися до тих, хто цього ще не зробив. Вакцин в Україні достатньо. Усі бажаючі повинні отримати можливість вакцинуватися ближче до свого місця проживання», — зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, в Україні за останню добу зафіксували 857 нових випадків коронавірусної хвороби. Одужали більше — 1 652 особи.

Також Інформатор писав, що Україна за останню добу стала другою в Європі за смертністю від коронавірусу. А за кількістю нових заражень наша країна займає 6 місце.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.